H&M Online

H&M Online


Kategoria: zakupy online

H&M online sklep to ubrania i odzież bardzo wysokiej jakości w niespotykanie przystępnych cenach. Sprawdź jak uzyskać kod rabatowy H&M sklep Online.

H&M Online

H&M Sklep Online

H&M to szwedzka firma zajmująca się produkcją i dystrybucją odzieży dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Swoją główną siedzibę ma w Sztokholmie, a aktualnym CEO jest Karol-Johan Persson, wnuk założyciela, Erlinga Perssona. Firma prowadzi aktualnie ponad 5 tysięcy sklepów i zatrudnia ponad 148 tysięcy osób w aż 38 krajach. H&M Online w Polsce to aż 191 sklepów pod koniec 2020 roku i prawie 5 tysięcy zatrudnionych pracowników. Oprócz stacjonarnych placówek firma posiada rozbudowaną stronę internetową i aplikację, dzięki którym w prosty sposób można dokonać zakupów przez internet oraz bez problemu korzystać z kodów rabatowych czy też polityki zwrotów.

Kod rabatowy H&M sklep online

Dzięki stronom oferującym kody rabatowe do różnych sklepów można bardzo łatwo znaleźć je właśnie do H&M Online. Takie serwisy to między innymi rabatio, alerabat, newsweek i pepper. Oferują one rabaty do sklep H&M online poprzez podanie kodu rabatowego, ale nie jest to jedyne rozwiązanie. Istnieje opcja, w której po wybraniu konkretnego kodu i naciśnięciu przycisku mającego go wywołać, następuje przeniesienie do H and M sklep online z aktywowanym już kodem. 

H&M Online Zwroty

HM ile czasu na zwrot? Polityka zwrotów H M Online jest bardzo prosta. Na każdy produkt zamówiony online lub nawet kupiony stacjonarnie jest możliwość jego zwrotu w ciągu 30 dni. Jak zwrocic paczke HM? W tym celu konieczne jest rozpoczęcie procesu od zarejestrowania zwrotu. Klubowicze mają możliwość zarejestrowania zwrotu w zakładce "Moje konto" w aplikacji lub na stronie internetowej sklep H&M online. Bardzo pomocnym może okazać się e-mail potwierdzający otrzymanie zamówienia, ponieważ w nim znajduje się link prowadzący do strony z rejestracją H&M zwroty online.

Jak anulować zamowienie HM?

W pierwszej kolejności należy zalogować się na obszar "Moje konto", aby następnie w sekcji "Wszystkie zakupy" znaleźć konkretne zamówienie. Obok niego powinien widnieć przycisk "Anuluj zamówienie". Jeśli ten przycisk jest niedostępny, znaczy to, że zamówienie jest aktualnie w stanie realizacji i nie istnieje już możliwość jego anulowania.

 


Liczba wyświetleń: 367