Rossmann Online

Rossmann Online


Kategoria: zakupy online

Rossmann Online Zakupy to kosmetyki, makijaż i piękno. Sprawdź Karta Podarunkowa Rossmann Online oraz wywoływanie zdjęć online Rossmann.

Rossmann Online

Rossmann Sklep Online

Założona przez Dirka Rossmana firma Dirk Rossmann GmbH znana jako Rossmann Online to jedna z największych sieci drogerii w Europie, która swoje placówki ma w Niemczech, Polsce, Czechach, Albanii, Turcji oraz na Węgrzech. Pierwszy polski sklep został otwarty w Łodzi 23 maja w 1993 roku. Na chwilę obecną jest to aż 1400 salonów. Czy w Rossmann mozna zamawiac online? Sklep oferuje taką opcję, Rossmann zakupy online można bez większego problemu wykonać, klikając "+", a następnie po pytaniu aplikacji "Co chcesz zrobić?" wybrać opcję zakupy w drogerii Rossmann online. Kosmetyki z Rossmann Sklep Online są dostarczane do klienta w terminie nie dłuższym niż 14 dni  od złożenia zamówienia. 

Rossmann Karta Podarunkowa Online

To idealny pomysł na podarunek, który oszczędza pieniądze kupującego oraz daje obdarowanemu możliwość wyboru. Karta podarunkowa rossmann online jest elektronicznym bonem towarowym, który może być zrealizowany wyłącznie w drogeriach stacjonarnych Rossman online. Kartę można nabyć na dwa sposoby. W formie fizycznej, dostępnej w dowolnej placówce lub w formie elektronicznej dzięki aplikacji mobilnej Rosmann online PL, wówczas karta wysyłana jest na wskazany wcześniej adres e-mail. Karta podarunkowa Rossmann płatność online jest możliwa poprzez zeskanowanie karty, lub podanie jej numeru. W przypadku karty elektronicznej należy również podać kod PIN, by potwierdzić transakcję. 

Rossmann Wywoływanie Zdjęć Online

Poza standardowymi ofertami Rossmann online posiada również popularną usługę wywoływania zdjęć. Można tego dokonać bezpośrednio w sklepie podczas wizyty lub złożyć odpowiednie zamówienie przez internet i odebrać je w Rossmann sklep online. Nie jest to skomplikowana czynność, ponieważ zdjęcia wystarczy zgrać na płytkę CD, pendrive lub przesłać je za pomocą smartfonu bezpośrednio do urządzenia drukującego. Wywoływanie zdjęć online Rossmann jest również stosunkowo tanie. Ceny za pojedyncze zdjęcie rozpoczynają się od 0,99 zł, a za przykładowo 28 stronicową fotoksiążkę należy zapłacić 59 zł.


Liczba wyświetleń: 869