PEPCO Online

PEPCO Online


Kategoria: zakupy online

PEPCO Sklep Online oferuje szeroki wybór produktów o wysokiej jakości w bardzo niskiej cenie. Sprawdź jak zrealizować PEPCO zamówienia Online.

PEPCO Online

PEPCO Online

Firma powstała pod koniec 1999 roku w Polsce jako oddział brytyjskiego Brown&Jackson i od tego właśnie roku PEPCO Online działa na rynku polskim i innych rynkach środkowoeuropejskich. Przedsiębiorstwo posiada obecnie sieć współprac składającą się z 4000 punktów sprzedaży. W 2004 roku PEPCO Sklep Online został przejęty przez Pepkor, a następnie nazwę firmy oraz jej logo zmieniono na PEPCO. Obecnie firma to detaliczna marka należąca do Pepco Group, która notowana jest na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Grupa ma na celu oferowanie swoim klientom wszystkiego, czego potrzebują, a PEPCO Online pomaga wyposażyć i upiększyć dom rodzinom, a zwłaszcza takim z ograniczonym budżetem. 

PEPCO Zakupy Online

PEPCO czy można zamówić online? Firma prowadzi sprzedaż wyłącznie w sklepach stacjonarnych. Natomiast produkty z  PEPCO online sklep można znaleźć na popularnych platformach zakupowych wpisując w wyszukiwarkę internetową frazy takie jak PEPCO online empik, czy też PEPCO online allegro. Istotne jest, że towarów zamówionych przez jakąkolwiek platformę realizującą sprzedaż internetową nie można odebrać w sklepie stacjonarnych. Przy zakupie produktów od PEPCO Online Shumee obowiązuje darmowa dostawa przy wyborze opcji dostawy za pośrednictwem ORLEN Paczka, jednak przy innych opcjach dostawy czas i koszty jej realizacji są indywidualne dla każdej platformy zakupowej. 

PEPCO Online Zwroty

W sklepach stacjonarnych PEPCO Online można zwracać produkty aż do 30 dni, natomiast jedynie takie produkty, które zostały zakupione stacjonarnie. Nie istnieje możliwość zwrotu produktów zakupionych za pośrednictwem platform realizujących sprzedaż internetową. Zwrot produktów PEPCO Online Shumee za pośrednictwem konkretnej platformy zakupowej takiej jak na przykład Allegro, Ceneo, Empik, Morele, Erli, Mall, Arena jest możliwy w wypadku zgłoszenia takiej chęci. Na zwrot przeznaczany jest okres 14 dni od doręczenia produktów PEPCO online. Zwracane produkty należy odesłać na adres widniejący w szczegółach zwrotu na platformie, w której dokonano zakupu.


Liczba wyświetleń: 725