New Yorker Online

New Yorker Online


Kategoria: zakupy online

NewYorker Online to szeroki i zróżnicowany asortyment posiadający własne marki takie jak FISHBONE, AMISU, SMOG i CENSORED. NewYorekr Shop Online.

New Yorker Online

New Yorker Sklep Online

To sieć sklepów odzieżowych wywodząca się Niemiec. Swoją główną siedzibę ma w Brunszwiku, a pierwszy sklep został otwarty w Niemczech w 1971 roku we Flensburgu. Początkowo NewYorker Online był tylko sklep z dżinsami, natomiast dzisiaj jest liderem w branży odzieżowej specjalizującej się w segmencie Young Fashion. New Yorker Online posiada ponad 1000 salonów w blisko 40 krajach na świecie. W Polsce znajduje się ponad 60 placówek NewYorker Online Polska. Swój zróżnicowany asortyment New Yorker Sklep Online zawdzięcza własnym marką podzielonym na konkretne specjalizacje. Dla przykładu marka FISHBONE i FISHBONE SISTER oferuje odzież sportową oraz ubrania typu streetwear, a AMISU, czy też SMOG to odzież klasyczna. Marka CENSORED odpowiedzialna jest za bieliznę i stroje kąpielowe, a dopełnieniem tych wszystkich rzeczy są akcesoria oferowane przez NewYorker Sklep Online w linii ACCESSORIES. Mottem firmy jest "Dress for the moment", znaczy to tyle, że NewYorker Online daje możliwość odnalezienia outfitu na każdą okazję. Aktualnie w zarządzie firmy zasiadają takie osoby jak Friedrich Knapp, Helene Steiner, Florian Kall oraz Thomas Krecklenberg. NewYorker Zakupy Online nie są możliwe przez internet, ponieważ sklep nie prowadzi sprzedaży online, New Yorker Zakupy Online można zrealizować wyłącznie w sklepie stacjonarnym. 

New Yorker Wyprzedaż Online

Letnia wyprzedaż New Yorker Online zwykle rozpoczyna się w czerwcu i trwa nawet do początku września. Dodatkowo NewYorker Sklep Online Wyprzedaż Zimowa zaczyna się dopiero po Świętach Bożego Narodzenia i trwa przeważnie aż do końca lutego. Promocje na Black Friday w New Yorker Online zazwyczaj rozpoczynają się w okolicach ostatniego piątku listopada. Najprawdopodobniej jednak pierwsze przeceny pojawią się już na początku miesiąca. Dzieje się tak, ponieważ wiele firm, w tym NewYorker Online decyduje się na objęcie promocjami całego listopada uruchamiając kampanię Black Weeks, lub Black Week w ostatnim tygodniu przed Black Friday, czy też Black Weekend obejmujący okres od Black Friday do Cyber Monday. Promocji również należy spodziewać się z okazji Cyber Monday, jest to pierwszy poniedziałek po Black Friday. Poza sami przecenami New Yorker Online decyduje się również na wydanie specjalnych kodów rabatowych związanych właśnie z takimi wydarzeniami.


Liczba wyświetleń: 836