Lidl online - zakupy online

Lidl online - zakupy online


Kategoria: zakupy online

Przeglądaj gazetkę internetową, bądź na bieżąco z promocjami i zamawiaj z dostawą do domu. Zrób zakupy online już teraz na stronie internetowej Lidla.

Lidl online - zakupy online

Lidl online

Na stronie internetowej Lidl online można przeglądać aktualne oferty promocyjne, a także robić zakupy online z dostawą do domu. Posiadają także aplikacje na smartfony, gdzie można odbierać kupony rabatowe i sprawdzać promocje na bieżąco. 

Lidl online logowanie

Logowanie na konto Lidl online, jest wygodnym sposobem na zakupy. Dzięki logowaniu zyskujesz dostęp do aplikacji Lidl Plus, a także możesz zalogować się na sklep internetowy Lidl. Dodatkowo posiadając Lidl Plus, masz aż 30 dni na zwrot towaru, który zakupiłeś. Wystarczy wejść do panelu Moje konto, wejść w zamówienia, kliknąć produkt, który chcemy zwrócić i potwierdzić Zgłoszenie zwrotu.

Lidl online sklep internetowy

Sklep internetowy Lidl online, to baza wszystkich dostępnych produktów oferowanych przez Lidl. Na stronie głównej wyświetlają się produkty znajdujące się obecnie w promocji. Można także zobaczyć, co znajdzie się w promocji w przyszłym tygodniu i dokonać zakupów online z dostawą do domu. W swojej ofercie Lidl posiada narzędzia do warsztatu, rzeczy do kuchni, ogrodu, sypialni oraz ciuchy. Lidl online darmowa dostawa obowiązuje na zamówienia powyżej 199 zł i nie dotyczy produktów o niestandardowych gabarytach.

Lidl online reklamacje

Zgłaszanie reklamacji produktu objętego gwarancją należy zgłosić gwarantowi, ponieważ Lidl nim nie jest. Dane kontaktowe do gwaranta można znaleźć w wyszukiwarce Portalu obsługi klienta Lidl, podając numer z tabliczki znamionowej.

Jeżeli gwarantem jest Delta-Sport, Hoyer, Grizzly, Kompernass lub Targa, Lidl udostępnia formularz kontaktowy, natomiast jeżeli nie jest to produkt należący do żadnego z wymienionych gwarantów, należy kontaktować się bezpośrednio z odpowiednim gwarantem.


Liczba wyświetleń: 609