Hebe Online

Hebe Online


Kategoria: zakupy online

Hebe sklep online oferuje kosmetyki do makijażu, pielęgnację ciała, włosów i perfumy. Szybka dostawa i wiele promocji. Darmowa dostawa dla użytkowników.

Hebe Online

Hebe Online

W Hebe sklep online znajdziesz najlepsze kosmetyki do makijażu, pielęgnacji ciała, stylizacji włosów i perfumy. Hebe online sklep to drogeria, która oferuje produkty do makijażu, pielęgnacji ciała oraz włosów, perfumy i akcesoria. W sprzedaży są między innymi szminki, balsamy do ust i tusze do rzęs znanych marek: L’Oreal Paris, Maybelline New York, Artdeco, Max Factor. Hebe Online jest częścią Grupy Jeronimo Martins, a pierwsza drogeria została otwarta w maju 2011 roku w Warszawie, przy Alejach Jerozolimskich.

Hebe Karta Podarunkowa Online

Jest to idealny upominek, który umożliwia zaoszczędzenie czasu kupującego, oraz danie możliwości obdarowanej osobie wyboru z szczerokiej gamy produktów. Kartą Hebe online można dokonać zakupów zarówno online jak i w sklepie stacjonarnym. Natomiast możliwość kupna takiej karty istnieje wyłącznie za pośrednictwem sklepu stacjonarnego. Karta podarunkowa Hebe zakupy online może być doładowana od 50 do 300 zł.

Hebe Online Zwroty

Zwrotu w sklep Hebe online można dokonać bez podania przyczyny aż do 14 dni od dnia odebrania zamówienia. Wystarczy wypełnić formularz odstąpienia, który dołączony jest do zamówienia. Następnie produkt należy ponownie zapakować i wysłać go na adres Centrum Dystrybucyjnego Hebe Online lub za pośrednictwem poczty elektronicznej, albo własnoręcznie w sklepie stacjonarnym. 

Hebe Online Reklamacje

Istnieje możliwość zareklamowania kupionego produktu w ciągu 2 lat od zakupu. Hebe sklep online umożliwia reklamacje poprzez wypełnienie formularza dołączonego do przesyłki, a następnie dostarczyć ją osobiście w dowolnym stacjonarnym sklepie lub wysłanie jej na adres Centrum Dystrybucyjnego Hebe Online dostępny na stronie internetowej, albo drogą mailową na adres poczty elektronicznej sprzedawcy.


Liczba wyświetleń: 665