Zara Online

Zara Online


Kategoria: zakupy online

Zara online to hiszpańska firma oferująca ubrania i odzież w okazyjnych cenach. Dostępne jest również wyposażenie wnętrz razem z Zara Home online.

Zara Online

Zara Online Sklep

Zara Online Sklep to jedna z największych międzynarodowych firm odzieżowych. To hiszpańskie przedsiębiorstwo z główną siedzibą w La Coruñi, posiada 650 sklepów w aż 50 państwach, a jej założycielem jest Amancio Ortega. Zara Online posiada bardzo rozbudowaną stronę internetową, która bardzo wnikliwe przedstawia ofertę sklepu.

Zara Zwroty Online

Często zadawanym pytaniem jest Zara jak zwrócić towar? Okazuje się, że Zara zwroty są dużo prostsze, niż mogłoby się wydawać. Zara zwroty online należy zainicjować, upewniając się, że nie minął 30-dniowy okres, w którym dany produkt można zwrócić oraz być pewnym, że produkt posiada wszystkie etykiety i jest w idealnym stanie. Zara zwrot można dokonać w sklepie stacjonarnym, gdzie zakup był dokonany. Warunkiem tego sposobu jest to, że placówka musi mieć dział zajmujący się zwracanymi artykułami. Drugim sposobem Zara zwroty online jest dokonanie tego za pomocą strony internetowej poprzez wysłanie produktu zgodnie z wytycznymi. Koszt takiej wysyłki wynosi 9,90 zł i jest odliczany od zwracanej należności. W przypadku posiadania konta należy wyszukać odpowiedniego zamówienia, w jego szczegółach znajduje się wniosek o zwrot. Artykuły z różnych zamówień można zwrócić w jednej paczce, którą pod wskazanym adresem odbierze kurier w przeciągu 24-48 godzin.  

Zara Home Online

Należącym również do grupy Inditex jest Zara home online. Nie jest tym samym co zwykła Zara online. Ta sieć sklepów specjalizuje się w artykułach dekoracyjnych i wystroju wnętrz. Zara home outlet online skupia się przede wszystkim na tekstyliach takich jak pościel, obrusy, narzuty, ręczniki, czy też wyroby ceramiczne i dekoracyjne.

Zara Wyprzedaż Online

Najszybciej informacje na temat Zara online wyprzedaż można uzyskać na stronie internetowej w zakładce "special prices". Natomiast wybór artykułów w tej zakładce nie jest zbyt duży. Na najwięcej przecenionych produktów można liczyć w czasie cyklicznych wyprzedaży mających miejsce 2 razy do roku. Są to wyprzedaże kolejno zimowa w grudniu i letnia, która ma miejsce w czerwcu. 


Liczba wyświetleń: 731