Bilet PKP Online

Bilet PKP Online


Kategoria: zakupy online

Kupuj bilet PKP online, możliwość płatności kartą lub szybkim przelewem. Łatwe, szybkie kupowanie bez stania w kolejce! Możliwość kupowania bez rejestracji!

Bilet PKP Online

PKP Bilety Online

Istnieje możliwość kupienia bilety online pkp przy pomocy oficjalnej strony PKP Intercity. Strona Intercity oferuje również łatwy, szybki dostęp do kupna bilety online pkp na Pendolino. Możliwość płatności online nawet do 21 dni później, bez kolejek. Po dokonaniu transakcji za bilet PKP automat przekieruje użytkownika do strony z możliwością pobrania biletu online pkp.

Możliwość sprawdzenia rozkład jazdy pkp oraz cen biletów online pkp również znajduje się na oficjalnej stronie PKP Intercity

Jak Kupić Bilet PKP Online

Wystarczy wybrać przykładowo na stronie lub aplikacji mobilnej KOLEO połączenie i wybrać opcję „kup bilet”. System po wybraniu tej opcji pyta, czy dołączyć dodatkowych pasażerów i znajduje dla nich bilet w najbardziej optymalnej cenie.

KOLEO oferuje możliwość zakupu biletów PKP online na takie pociągi jak: Pendolino, TLK, Koleje Mazowieckie, 

Jak kupić komuś bilet kolejowy przez internet?

Odpowiadając na częste pytania pasażerów odnośnie zakupu bilet online PKPdanej osobie, firma KOLEO informuje, że jest to małe i wygodne usprawnienie podczas kupowania bilet online PKP. W KOLEO można już kupić bilet osobie nawet niemającej konta KOLEO.

Zakup bilet online PKPna stronie KOLEO dla kogoś jest bardzo prosty.

Wystarczy, że pasażer posiadający konto w KOLEO doda kolejnego pasażera i „wykluczy” siebie z planowanej podróży, a następnie dokończy transakcję.

Zakupiony bilet może zostać wydrukowany albo przesłany dalej w formacie PDF.

Faktura Za Bilet PKP Online

Z informacji na oficjalnej stronie PKP Intercity, wynika, że pasażerowie PKP Intercity, którzy korzystają ze sprzedaży bilet online PKP, nie muszą oczekiwać dostarczenia faktury. Firma udostępniła usługę e-faktury. Ta usługa ma służyć nie tylko oszczędzaniu papieru i obniżeniu kosztów, ale przede wszystkim komfortowi pasażerów. 

Jak skorzystać z usługi e-faktury?

W tym celu należy wybrać w formularzu rejestracyjnym opcję otrzymywania faktur online. Nawet w przypadku kiedy pasażer nie otrzyma to w ciągu 7 dni od dokonania transakcji można wygenerować dokument z poziomu konta.

Bilety PKP Online Zwrot

Istnieje możliwość zwrotu biletu online PKP udostępniona przez PKP. Cała procedura jest bardzo prosta i zajmuje kilka minut. W tym celu należy zalogować się na konto na stronie PKP. Następnie wejść w zakładkę "Opłacone". Obok biletu, który chce zwrócić pasażer, widnieje opcja "Zrezygnuj". Wystarczy wejść w tą opcję i to wszystko.

Bilet PKP Online Koleje Wielkopolskie

Serwis Koleje Wielkopolskie od 24 marca 2021 wprowadził nowy system sprzedaży bilet online PKP. Polega on na możliwości dokonania zakupu bilet online PKP na pociągi Kolei Wielkopolskich. Poprzez oficjalną stronę Kolei Wielkopolskich można w szybki sposób dokonać kupna biletów korzystając z płatności przelewem bankowym, poprzez BLIK lub za pomocą karty.

Bilet PKP Online Koleje Mazowieckie

Serwis Koleje Mazowieckie posiada system umożliwiający zakup biletów okresowych PKP online. Podróżni korzystający z usług Kolei Mazowieckich mogą nabywać bilety szybko i wygodnie za pośrednictwem strony Kolei Mazowieckich.


Liczba wyświetleń: 358