Notatnik online

Notatnik online


Kategoria: usługi online

Notatnik online do rysowania. Jakie funkcje posiada notatnik online? Notatnik online za darmo bez logowania dla wszystkich użytkowników.

Notatnik online

Online notatnik

Wszystkie osoby notatnik online mogą używać do pisania notatek, a także do kodowania oraz tworzenia innej formy tekstu. Warto wiedzieć, że niektórzy autorzy piszą swoje prace w notatniku z tego względu, że zależy im na jak najbardziej minimalistycznym interfejsie. Notatnik online za darmo umożliwia wszystkim użytkownikom bardzo wygodne pisania w oknie przeglądarki. Rodzajów notatników online jest wiele, więc warto je przetestować oraz wybrać odpowiedni dla siebie, który spełni wszystkie wymagania. Notatnik online jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które korzystając z różnych sprzętów i chcą mieć łatwy dostęp do wszystkich notatek w formie online.

Notatnik online co oferuje?

Należy pamiętać, że notatnik online oferuje użytkownikom dużo więcej niż wersja systemowa z Windows. Istnieje kilka opcji do wyboru, w zależności od preferencji, jakie posiada użytkownik. Niektóre notatniki online pozwalają zapisywać notatki w chmurze  w rzeczywistym czasie. Są też takie, które nie wymagają logowania, aby z nich skorzystać, wystarczy je otworzyć i zacząć pisać. 

Notatnik online bez logowania Rapidtables Notepad

Prostym narzędzie z dużym obszarem tekstowym jest notatnik online bez logowania Rapidtables Notepad. W swojej ofercie posiada również różnorodne funkcje. Należą do nich między innymi kopiowanie, wklejanie, wycinanie, cofanie, ponawianie, a także zaznaczanie całego napisanego tekstu. W celu powiększenia lub zmniejszenia czcionki użytkownicy powinni użyć funkcji pomniejszania lub zmniejszania. Po zakończeniu pisania swojego tekstu w notatniku online istnieje możliwość zapisania pliku. Po zapisaniu zostanie on pobrany do systemu. Dzięki swoim cechom notatnik online Rapidtables Notepad jest jednym z najlepszych na rynku. 

Notatnik online Shrib

W celu robienia darmowych notatek interesanci mogą wykorzystać również notatnik online Shrib. Poza zwykłym pisaniem oferuje on również inne opcje. Użytkownicy mają możliwość udostępniania swoich notatek. Istnieje opcja zmiany czcionki, a także nadania hasła dostępu do notatki. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, aby nie trafiła ona przypadkiem w ręce kogoś niepowołanego. 

Notatnik online Zoho Notebooks

Bardzo dobry do stwarzania notatek jest notatnik online Zoho Notebooks. Użytkownicy, aby z niego korzystać, muszą najpierw założyć konto. W Zoho Notebooks można robić notatki, zadawać załączniki oraz zdjęcia, a także wszystko zapisywać i pobierać. Istnieje również możliwość dodania w notatkę online wideo, adresy URL, audio oraz HTML. Notatki można porządkować za pomocą etykiet. Notatnik online, o którym mowa umożliwia także importowanie oraz eksportowanie wszelkich notatek w formatach HTML. 

Notatnik Yanobs Online Notepad

Prosty notatnik Yanobs Online Notepad jest bardzo dobrym edytorem tekstu, który przypomina prawdziwy notatnik. Użytkownicy mogą zapisywać w nim swoje notatnik, a także wydrukować je bezpośrednio ze strony internetowej. Ten notatnik online pozwala na użytkowanie bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Aby z niego korzystać wcześniej, należy założyć konto. Jest dostępna także w notatkach opcja wyszukiwania. 

Notatnik online do rysowania

Warto wiedzieć, że istnieje również notatnik online do rysowania oraz szkicowania. W celu należy wykorzystać program OneNote. Pozwala on szkicować lub pisać notatki palcem, piórem oraz myszą. OneNote umożliwia użytkownikom dodawanie do notatek pisma ręcznego czy odręcznych rysunków. Program posiada funkcję rozpoznawania pisma ręcznego. 

Notatnik online aNotepad

Internetowy notatnik online aNotepad działa bez logowania. Jednak po założenia konta użytkownik zyskuje całkiem nowe opcje, a także możliwość ustawienia notatki jako prywatna. Notatnik online aNotepad posiada wiele różnych funkcji. Istnieje możliwość pobierania notatek w różnych formatach. Ma także opcję udostępniania notatki w mediach społecznościowych. Wszystkie zainteresowane osoby mogą tworzyć listy rzeczy do zrobienia oraz zapisywać notatki, do których mają dostęp w każdym momencie. 


Liczba wyświetleń: 253