Play online

Play online


Kategoria: usługi online

Jak zalogować się do serwisu Play online? Play online ustawienia bezpieczeństwa. Play online zablokowany dostęp do konta. Aplikacja Play online.

Play online

Play online logowanie

W Play online logowanie jest bardzo łatwe. Osoby, które nie posiadają jeszcze konta, bardzo szybko mogą je samodzielnie założyć. Konto w Play online użytkownik może założyć wyłącznie, kiedy jego karta SIM jest aktywna, oraz kiedy ma aktywne połączenia przychodzące. 

Przejdź do Play online: https://logowanie.play.pl/opensso/logowanie

Aby zarejestrować konto, należy pobrać aplikację, jaką jest Play24. Możną ją pobrać w App Store oraz w Google Play. Interesanci mogą logować się do konta za pomocą odcisku palca lub skanera twarzy. 

Play online zablokowany dostęp do konta

Jeśli użytkownik ma w Play online zablokowany dostęp do konta, ponieważ wykorzystał limit dziesięciu prób na podanie kodu PIN, musi obowiązkowo ponownie zarejestrować swoje konto. Limit zostanie przywrócony po prawidłowym zalogowaniu do aplikacji. 

W przypadku gdy interesant nie pamięta hasła, powinien wejść na główną stronę logowania oraz skorzystać z opcji, jaką jest przypominanie hasła. Jako login należy wpisać e-mail, który został podany podczas zakładania konta. Na ten adres zostanie przesłany link, dzięki któremu można utworzyć nowe hasło do logowania w Play online.

Play online ustawienia bezpieczeństwa

Aby zmienić w Play online ustawienia bezpieczeństwa, najpierw należy zalogować się do aplikacji oraz wybrać zakładkę „Ustawienia”, która znajduje się w prawym górnym rogi ekranu. 

Kolejnym krokiem jest przejście do sekcji „Ustawienia konta Play24” oraz wybranie opcji „Bezpieczeństwo”. Ostatnim krokiem jest wprowadzenie oraz zaakceptowanie oczekiwanych zmian.

Play online aplikacja

Dostępna w Play online aplikacja posiada wiele przydatnych funkcji. Za jej pomocą użytkownik ma możliwość opłacenia rachunku za ostatnią fakturę. Istnieje również opcja doładowania numeru na kartę oraz numery bliskich osób. Użytkownik może zarządzać usługami oraz pakietami, a także kontrolować środki do wykorzystania. Dzięki niej można zarządzać wieloma numerami dodając ich dowolną liczbę. Aplikacja jest dostępna zarówna dla telefonów z systemem iOS, jak i Android. 


Liczba wyświetleń: 704