Kartoteka online

Kartoteka online


Kategoria: usługi online

Co to jest kartoteka online? Jak działa kartoteka online? Kartoteka online logowanie. Jak założyć konto na e-Kartoteka online? Kartoteka online sprawdź zaliczki

Kartoteka online

Co to jest kartoteka online?

Kartoteka online jest stroną, na której interesanci moją możliwość sprawdzenia rozliczenia wpłacanych przez siebie zaliczek. Korzystając z osobistego identyfikatora, a także hasła, mieszkaniec uzyskuje dostęp do e-Kartoteki online. Istnieje możliwość przeanalizowania swojej wpłaty, korzystając wyłącznie z przeglądarki internetowej. Dużym plusem jest to, że kartoteka online jest dostępna dla wszystkich zainteresowanych osób dwadzieścia cztery godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu. 

Kartoteka online logowanie 

Hasło oraz login do kartoteki online można uzyskać poprzez kontakt z administratorem wspólnoty. Aby zalogować się do kartoteki online, należy wpisać w tym celu hasło i login, a następnie kliknąć przycisk “zaloguj”. W sytuacji, gdy użytkownik zamiast loginu w konfiguracji poda adres e-mail, będzie mógł się logować za jego pomocą.

Jak założyć konto na e-Kartoteka online?

Osoby, które nie wiedzą jeszcze jak założyć konto na e-Kartoteka online przekonają się, że jest to naprawdę bardzo łatwy do zrealizowania proces. Na początku należy uruchomić aplikację mobilną e-Kartoteka. Kolejnym krokiem jest kliknięcie przycisku “utwórz konto techniczne”. W celu rozpoczęcia korzystania z e-Kartoteka online bardzo ważne jest utworzenie konta technicznego, ponieważ pozwala ono na dostęp do aplikacji, a także przełączenie się między kontami kartoteki online.


Liczba wyświetleń: 866