iPlus Online

iPlus Online


Kategoria: usługi online

iPlus online - aplikacja mobilna Plus pozwalająca na zarządzanie usługami Plus online. Pierwsze logowanie do iPlus. Opłacanie e-faktury online w iPlus.

iPlus Online

Aplikacja mobilna iPlus Online

Aplikacja ta dostępna jest na wszystkie popularne systemy operacyjne urządzeń mobilnych (Android, IOS, HarmonyOS). Aplikacja ta pozwala w wygodny sposób na zarządzanie online usługami oraz aktywnymi pakietami w Plus-ie. Również z poziomu aplikacji mobilnej klienci Plusa mogą monitorować swoje wydatki czy opłacać faktury online. 

Plus online logowanie

Logowanie do Plus online możliwe jest zarówno poprzez aplikację mobilną iPlus jak również na stronie internetowej Plus.pl. Po zalogowaniu jednym z wymienionych sposobów klient posiada możliwość zarządzania posiadanymi usługami w sposób online.

Logowanie poprzez aplikacje iPlus

Podczas pierwszego uruchomienia aplikacji iPlus aplikacja ta poprosi o numer telefonu abonenta oraz Plus Kod (e-hasło Plus), który znajduje się na pierwszej fakturze. Jeśli klient nie posiada już dokumentu w postaci papierowej może otrzymać swój kod Plus poprzez kontakt telefoniczny z numerem 601 102 601. Po poprawnej weryfikacji danych konto klienta zostanie autoryzowane. Oznacza to, że klient uzyska dostęp do wszystkich funkcji aplikacji iPlus, która umożliwia zarządzanie usługami online.

Logowanie Plus Online

W celu zalogowania się do konta Plus.pl klient musi je najpierw utworzyć, klienci którzy korzystali z usług Plus Online przed zmianą systemu logowania również zmuszeni są takie konto utworzyć. Po założeniu konta klient musi je połączyć z posiadanymi przez niego numerami, do tego służy jednorazowa autoryzacja. Po poprawnej weryfikacji konto Plus.pl zostanie powiązane z posiadanymi przez klienta usługami, którymi od tej pory może zarządzać w sposób online.

Utworzone konto Plus.pl umożliwia klientom dostęp do wszystkich usług oferowanych przez Plus’a, a są to:

  • iPlus
  • Aplikacja iPlus
  • Doładowanie
  • Plus Music

Plus online e-faktura gdzie?

E-Fakturę w Plus można opłacić w sposób online. Wymagane jedynie od klienta jest zalogowanie się do konta Plus.pl poprzez aplikację mobilną lub stronę internetową. Następnie klient powinien udać się do odpowiedniej zakładki zawierającej faktury. Klient będzie mógł opłacić fakturę wygodnie z postaci aplikacji lub też za pośrednictwem przelewu tradycyjnego na numer konta Plus. 


Liczba wyświetleń: 681