Projektowanie wnętrz online

Projektowanie wnętrz online


Kategoria: usługi online

Projektowanie wnętrz online programy Room Styler, Kazaplan, Homestyler. Darmowe projektowanie wnętrz online. Projektowania pokoju online narzędzia.

Projektowanie wnętrz online

Projektowanie wnętrz online za darmo

Dostępne są specjalne programy, które umożliwiają użytkownikom projektowanie wnętrz online za darmo. Istnieją trzy darmowe programy służące do projektowania wnętrz online. Należą do nich Homestyler, Kazaplan, a także Roomstyler. Warto z nich korzystać, ponieważ profesjonalne programy do projektowania wnętrz kosztując nawet kilka tysięcy złotych.

Projektowanie wnętrz online Homestyler

Darmowe projektowanie wnętrz online za pomocą Homestyler jest bardzo łatwe. Plusem jest to, że oprócz standardowych wizualizacji program posiada również wykonywanie panoram, z których użytkownik ma możliwość tworzenia wirtualnych spacerów. 

Zaprojektuj wnętrze z Homestyler online: https://www.homestyler.com/

Homestyler to idealny program do projektowania wnętrz online dla osób, które dopiero zaczynają w tym kierunku swoją przygodę. W trakcie pracy na tym programie użytkownik zbiera punkty, które można później wymienić na najwyższej jakości wizualizację. Pracę w programie, o którym mowa zaczyna się od narysowania wnętrza. Istnieje możliwość rysowania z pamięci lub wgrania pliku z planem całego mieszkania. 

Ścianę można łatwo narysować przy użyciu myszki. Po zakończeniu rysowania bardzo ważne jest, aby zajrzeć do ustawień ścian oraz wybrać opcję ich zablokowania. Kiedy mieszkanie zostanie narysowane należy przejść do etapu aranżacji. Katalog jest bardzo przejrzysty oraz podzielony na pomieszczenia i podkategorie. Istnieje możliwość dodawanie do programu własnej grafiki. 

Kolejnym etapem w projektowaniu wnętrz online jest stworzenie wizualizacji. Oprócz ich klasycznej formy można stworzyć obraz 360, po którym można się obracać, a także łączyć kilka panoram. 

Projektowanie wnętrz online Kazaplan

Kazaplan pozwala zaprojektować wnętrza online w języku polskim. Korzystając z tego programu projektowanie pokoju online jest bardzo proste. Ważną informacją jest to, że umieszczanie mebli w projekcie możliwe jest wyłącznie w rzucie 3D. Na rzucie z góry objekty się nawzajem przenikają. 

Projektowanie wnętrz Kazaplan: https://www.kazaplan.com/pl

Program do projektowania wnętrz online, jakim jest Kazaplan wyróżnia się możliwością nakładania koloru na każdy obiekt. Za jego pomocą można otwierać szafki kuchenne. Niestety program nie oferuje możliwości wykonywania wizualizacji co jest jego sporym minusem. 

Projektowanie wnętrz online Room Styler

Room Styler, czyli program umożliwiający projektowanie wnętrz online posiada potężną bibliotekę modeli, które użytkownik może filtrować po ich kolorze. Room Styler zawiera funkcję tworzenia moodboardów, która pozwala bardziej rozbudować projekty. 

Rysowanie pomieszczeń w tym programie jest bardzo łatwe oraz intuicyjne. Niestety nie istnieje tutaj możliwość zmiany koloru obiektów z biblioteki. Użytkownik nie może wykonywać także rzutów 3D. Kadrowanie ujęć odbywa się na rzucie z góry poprze obracanie kamery. 

Oprogramowanie Roomstyler online: https://roomstyler.com/

Podczas projektowania wnętrz online za pomocą programu Room Styler, aby efektownie korzystać z funkcji moodboard, zalecane jest otworzenie projektu w jednej karcie a funkcji, o której mowa w drugiej. Dzięki temu użytkownik, klikając w wybrany model na projekcie poznaje jego nazwę oraz wpisuje ją na moodboardzie po to, aby go odnaleźć.


Liczba wyświetleń: 799