Uno online

Uno online


Kategoria: gry online

Jak grać w uno online? Na czym polega gra w uno online? Uno online specjalne karty, liczenie punktów, zasady gry. Uno online dla dzieci od 3 roku życia.

Uno online

Jak grać w uno online?

Uno online jest bardzo popularną grą karcianą. Można w nią grać, wykorzystując w tym celu przeglądarkę internetową. Jak grać w uno online? Celem gry w uno online jest bycie pierwszym graczem bez posiadania jakichkolwiek kart. W uno online są różne strategie, które gracze mogą wykorzystać, aby znacznie zwiększyć swoją szansę na wygraną. Należy pamiętać, że główną zasadą gry jest pozbycie się wszystkich kart przed wszystkimi uczestnikami. Kart w grze uno online można pozbyć się poprzez dopasowanie koloru lub numeru karty, która została umieszczona na dole. W przypadku nieposiadania karty do gry obowiązkiem jest wyciągnięcie jej ze stosu. Karty należy wyciągać tak długo, dopóki nie trafi się na odpowiednią. W sytuacji, gdy uczestnikowi gry w uno online została jedna karta, musi on wcisnąć przycisk „1”, w przeciwnym razie zostanie on ukarany. Kara polega na wręczeniu dwóch kart karnych.

Uno online

W grze uno online istnieją specjalne karty akcji, które dodają dodatkowy poziom strategii. Warto wiedzieć, że istnieje pięć rodzajów kart akcji. Są nimi Karta Skip, Odwróć, Pobierz Dwie, Dzika Karta, a także Pobierz Cztery. Karta „Skip” oznacza, że następny gracz w sekwencji omija kolejkę. W przypadku karty „Odwróć”, odwracana ona kierunek gry. Jeśli chodzi o kartę „Pobierz Dwie”, to następny losujący gracz musi wylosować dwie karty oaz ominąć jedną kolejkę. Dzika Karta umożliwia graczowi w Uno online wybrać jeden kolor do gry. W przypadku „Pobierz Cztery”, można zgłosić następny kolor do dopasowania oraz zmusić kolejnego gracza do wyciągnięcia czterech kart do gry. Należy pamiętać, że gra w uno online jest zalecana dla dzieci powyżej siódmego roku życia. Istnieją niektóre wersje, które są stworzone już dla dzieci powyżej trzeciego roku życia.

Uno online liczenie puntów

W grze uno online liczenie punktów nie jest skomplikowane. Karty od zero do dziewięć, liczone są zgodnie z wartością, jaką posiadają. W przypadku karty „wybierz kolor” oraz „wybierz kolor i weź cztery”, liczą się one po pięćdziesiąt punktów. Pozostałe karty specjalne mają wartość dwudziestu punktów. W grze uno online, po podliczeniu punktów, sumuje się je oraz przypisuje pule zwycięzcy. Zwycięża gracz, który jako pierwszy zdobędzie pięćset punktów.


Liczba wyświetleń: 187