Gry online - najpopularniejsze gry online

Gry online - najpopularniejsze gry online


Kategoria: gry online

Darmowe gry online dla dzieci i nie tylko. Sprawdź, w jakie gry są obecnie popularne. Polecane gry przeglądarkowe i online na telefony oraz komputery.

Gry online - najpopularniejsze gry online

Gry online

Rynek gier komputerowych jest obecnie jednym z najprężniej rozwijających się rynków na świecie i w najbliższym czasie nie zanosi się, aby miało to ulec zmianie. Gry online podbijają cały świat ze względu na możliwość interakcji z graczami z całego świata, poznawania nowych ludzi, a także zawierania przyjaźni na lata. Największym rynkiem gier komputerowych jest Azja, stanowi on prawie 50% całego udziału. Wśród kobiet pojawia się coraz więcej graczek. Zaciera się podział na gry online dla dziewczyn i gry online dla mężczyzn, coraz więcej dziewczyn w FPS, MMORPG i MOBA.

Minecraft

Gry online dla dzieci to nie tylko te przeglądarkowe, a także duże produkcje pokroju Pokemon GO czy też Minecraft. Wydana przez studio Mojang, gra stała się jedną z najpopularniejszych gier na świecie. Minecraft gra online nie jest przeznaczona tylko dla dzieci, trafia ona do każdej grupy wiekowej, a na przestrzeni lat pojawiło się wiele modyfikacji urozmaicających rozgrywkę. Grę sklasyfikowano jako PEGI 7 co oznacza, że jest przeznaczona dla graczy powyżej 7 roku zycia.

League of Legends

Najpopularniejsza gra MOBA na świecie, wyprodukowana przez Riot Games. Klasyfikacja PEGI określiła ją jako grę, w którą mogą grać dzieci powyżej 12 roku życia, jednak community tej gry jest wyjątkowo toksyczne, dlatego rodzic powinien zastanowić się, czy pozwolić grać w tę grę swojemu dziecku.

Fortnite

Fortnite to dobry przykład darmowej gry online dla dzieci. Kategoria wiekowa przyznana przez europejską organizację PEGI mówi, że jest ona przeznaczona dla graczy w wieku powyżej 12 roku życia. Występuje w niej przemoc, ale w łagodnej  i kolorowej formie. Gra zaraz po wydaniu podbiła rynek gier i przebiła wszelkie oczekiwania.

Poki.pl

Serwis oferujący gry online dla dzieci za darmo w przeglądarce. Przy ilości gier dostępnych na tej stronie na pewno znajdziesz coś dla dziecka. Można tam znaleźć także gry online dla dziewczyn, gry wyścigowe i wiele innych.


Liczba wyświetleń: 617