Minecraft Online

Minecraft Online


Kategoria: gry online

Gry Minecraft online za darmo. Sprawdź jak zagrać w Minecraft online bez pobierania. Jak grać w Minecraft po polsku? Minecraft online free game server.

Minecraft Online

Minecraft Gra Online

Komputerowa gra wydana w 2011 roku. Tytuł ten należy do gatunku survival, a wyróżnia się otwartym światem, który generowany jest losowo. Pozwala on graczom na dowolne budowanie i niszczenie obiektów znajdujących się w grze. W wygenerowanym świecie losowo pojawiają się istoty, które gracz może atakować lub oswoić. Bardzo rozbudowaną opcją jest możliwość zbieranie surowców, a następnie wytwarzania przedmiotów. Minecraft Online Server umożliwia graczom wspólną rozgrywkę na jednym świecie. Jako twórcę Minceraft możemy uznać Markusa "Notcha" Perssona. Mimo że, nie jest on już związany z firmą Mojang Studios, warto wspomnieć, że została ona wykupiona przez Microsoft za kwotę 2,5 miliarda dolarów.

Minecraft Online za darmo

Na obecną chwilę Minecraft kosztuje 100 zł.  Znakomita większość graczy decyduje się jednak sięgnąć  po mniej legalne odpowiedniki lub skorzystanie z wersji minecraft online dostępnych na przeglądarce za darmo. Gry minecraft online do złudzenia przypominają oryginalną wersję, natomiast zaraz po starcie można zauważyć znaczące różnie. Gra Minecraft online stylem nie różni się od pierwowzoru, natomiast możliwości i swoboda gracza cechujące ten tytuł są mocno ograniczone. Różnice głównie polegają na mocno okrojonej wersji świata, czyli bardzo mała liczba surowców, brak możliwości wytwarzania materiałów, czy w najgorszych przypadkach nawet pomięcie możliwości budowania i niszczenia.

Po wpisaniu frazy "minecraft online gra" pojawia się ogrom stron internetowych oferujących darmowe wersje minecraft online. Przede wszystkim są to przerobione imitacje oryginału, jednak stosunkowo często strony takie oferują na przykład edytor skinów minecraft online, który umożliwia stworzenie własnej unikalnej wersji avatara, w którego trzeba się wcielić. Równie często na tych platformach pojawiają się gry posiadające kompletnie inną mechanikę, natomiast łączy je motyw kultowej gry. Za przykład takich platform mogą posłużyć GrajTeraz.pl i Poki.pl.


Liczba wyświetleń: 792