FNF Online

FNF Online


Kategoria: gry online

FNF Online to gra wykorzystująca poczucie rytmu gracza. Zobacz, gdzie zagrać w FNF Online oraz jak wkręcić się w fascynującą społeczność FNF Online VS!

FNF Online

FNF Online

Czym jest FNF?

FNF (Friday Night Funkin') to gra rytmiczna o otwartym kodzie źródłowym, wydana po raz pierwszy w 2020 roku na game jam. Gra została stworzona przez zespół czterech użytkowników Newgrounds, Camerona „ninjamuffin99” Taylora, Davida „PhantomArcade” Browna, Isaaca „Kawai Sprite” Garcia i evilsk8r.

Czym jest FNF Online?

Jest to usługa polegająca na możliwości zagrania w FNF online. Usługa udostępniana jest przez twórców FNFFNF online można znaleźć na oficjalnej stronie FNF. FNF Online to jeden z najlepszych modów FNF, w które można grać całkowicie za darmo na wszystkich urządzeniach i przeglądarkach.

Na czym polega FNF online?

Cała zawartość gry obraca się wokół głównych bohaterów Boyfriend i Girlfriend. Rozgrywka w grę FNF jest bardzo prosta. Trzeba tylko nacisnąć klawisz wyświetlany na ekranie, gdy dwie strzałki spotykają się ze sobą. Czasami pojawiają się długie strzałki, w takim przypadku trzeba nacisnąć i przytrzymać określone klawisze.

FNF Online Mods

FNF Online Mods to mody to gry FNF online dostępne na popularnym serwisie Kevin Games, dostarczają dużo świetnej zabawy i bardzo wciągają. FNF Online Mods z Kevin Games dobrało 79 najlepszych modów FNF i udostępniło je online za darmo. Przykładowe mody FNF Online to: Bob's Onslaught, Little Man 2, FUNKIN' IS MAGIC, Indie Cross, Friday Night Chartin'. B-Side Remixes jest powszechnie uważany za najlepszy mod dostępny dla FNF Online i to, co najbardziej podekscytowało fanów to potencjał modowania gry.

FNF Online VS

To rosnąca społeczność skupiona na konkurencyjnym aspekcie FNF Online!

 

Tutaj można znaleźć całkiem dobrych graczy, z którymi można zagrać, używając modu online: FNF online VS! Przynajmniej raz w miesiącu FNF Online VS stara się organizować turniej, w którym każdy walczy ze swoim zakresem umiejętności do finału.

Istnieje dla każdego możliwość dołączenia do FNF Online VS, jeśli chce się poznać ludzi tak zainteresowanych grą.


Liczba wyświetleń: 492