Orange online

Orange online


Kategoria: usługi online

Jak założyć konto na Orange online? Orange online logowanie, rejestracja, usuwanie konta. Jak odzyskać hasło w Orange online. Doładowania Orange online.

Orange online

Orange online logowanie

W Orange online logowanie bez problemu samodzielnie zrealizuje każdy użytkownik. W przypadku braku konta trzeba je najpierw założyć. W tym celu należy wejść na główną stronę Orange online oraz wybrać „rejestracja”. 

Przejdź do Orange online: https://www.orange.pl/twojekonto/zaloguj

Podczas rejestracji w Orange online trzeba koniecznie podać numer telefonu lub numer usługi, który znajduje się w szczegółach rozliczenia dla swojego rachunku. Następnym krokiem jest zaczekanie na kod weryfikacyjny. Po jego wpisaniu użytkownik powinien kliknąć przycisk „dalej”. 

Kolejnym krokiem jest uzupełnienie wszystkich wymaganych danych, które są niezbędne do logowania. Należy wpisać e-mail, który będzie również loginem, a także ustawić hasło i zaakceptować regulamin. Użytkownik musi także wpisać numer do autoryzacji. Na koniec trzeba tylko potwierdzić rejestrację.

Orange online – jak odzyskać hasło?

Niektóre osoby nie wiedzą, jak w Orange online odzyskać hasło. Jest to bardzo łatwe do wykonania. Wystarczy w tym celu wejść na główną stronę Orange oraz kliknąć przycisk „zaloguj”, który znajduje się w prawym górnym rogu. Następnie użytkownik powinien wpisać adres e-mail, którym się loguje oraz kliknąć przycisk „przypomnij hasło”. Login zostanie przeniesiony automatycznie, ale istnieje również możliwość jego zmiany. 

Na podany adres e-mail zostanie przesłany link, który umożliwia użytkownikowi zmianę hasła. Jest on ważny wyłącznie przez trzydzieści minut. 

Orange online – jak usunąć konto?

Osoby, które chcą usunąć konto w Orange online powinny zalogować się do swojego konta w Mój Orange. Następnym etapem jest przejście do zakładki „ustawienia” oraz wybranie opcji „zabezpieczenia”. W sekcji „Dostęp do Mój Orange” znajduje się przycisk „usuń konto”.

Doładowania Orange online

Warto wiedzieć, że doładowania Orange online użytkownik może zlecać przez całą dobę. Wystarczy w tym celu posiadać konto bankowe lub kartę płatniczą. Aby to zrealizować, należy zalogować się do serwisu transakcyjnego swojego banku oraz doładować konto wybraną kwotą sobie lub innej osobie, która posiada numer w Orange na kartę. Po każdym doładowaniu interesant może otrzymać nawet 100 GB internetu.


Liczba wyświetleń: 593