Tarot Online

Tarot Online


Kategoria: usługi online

Tarot Online - darmowe układanie kart Tarota. Co to jest Tarot? Jak działa Tarot? Gdzie układać Tarota Online? Tarot Online jak czytać? Tarot talia online.

Tarot Online

Tarot Online

W celu skorzystania z Tarota Online, zainteresowane osoby mogą skorzystać z różnych ustawień kart w zależności od typu pytania zadawanego do kart. Lub też skorzystać z rozmowy online z Wróżką, która będzie w stanie w dokładniejszy sposób opisać to co widzi w kartach. Pozwalając na interpretacje klient godzi się z możliwością naliczenia wysokich opłat kontaktu z wieszczem. Z racji niezbyt dużego zainteresowania przepowiedniami oraz koniecznością zaspokojenia podstawowych potrzeb wróżek, ceny te mogą wynosić od kilku do kilkunastu zł za minutę połączenia.

Osoby zainteresowane skorzystaniem z darmowego tarota online mogą skorzystać z jednej ze stron oferujących możliwość losowego wybrania kart, które zostaną ułożone w dany wzór. Po wylosowaniu danej liczby kart zostanie przedstawiony pewien opis kart, który nie koniecznie będzie pasował do zadawanego pytania. 

Tarot co to jest?

Tarot jest to zbiór 78 kart z rysunkami, każdy z rysunków posiada symbol, który może zostać zinterpretowany przez wieszcze na różnorakie sposoby.

Karty te podzielone są na dwa zbiory:

  • Wielkie Arkana (22 karty)
  • Małe Arkana (56 kart)

Karty te zostały uporządkowane w pewien specyficzny sposób oparty na symbolice znajdującej się na kartach, astrologii, numerologii oraz numerologię, kabałę czy kolory obrazków.

Obecnie dostępnych jest wiele talii kart Tarota służących do „przewidywania przyszłości”. Talie te powstawały według wizji autora kompletującego dany zbiór kart.

Tarot jak działa?

Tarot pomaga w określeniu informacji na temat chwili obecnej, pozwala nazwać świadome oraz podświadome procesy zachodzące we wnętrzu osoby pytającej kart.

Tarot może pomóc zainteresowanej osobie dostrzec schematy w których funkcjonuje, odkryć to co ukryte głęboko w podświadomości danej osoby czy też funkcjonuje w podobny sposób jak wizyta u psychologa pomagając oczyścić umysł danej osobie. Czy Tarot faktycznie działa, tego nie da się w 100% potwierdzić, czy zaprzeczyć, jak powszechnie wiadomo placebo jest najsilniejszym lekiem.


Liczba wyświetleń: 244