Gry dla par online

Gry dla par online


Kategoria: gry online

Najlepsze gry kooperacyjne dla par. W co zagrać ze swoją drugą połówką? W co zagrać z dziewczyną? W co zagrać z chłopakiem. Gry dla par online.

Gry dla par online

Gry online dla par

Wiele osób zastanawia się w jaką grę może zagrać ze swoją drugą połówką. Poniżej znajdują się propozycję najlepszych gier kooperacyjnych online w które można zagrać z dziewczyną / chłopakiem.
Ogromny wybór gier kooperacyjnych może przyprowadzić o zawrót głowy osobę nie związaną z grami komputerowymi, a dla wyjadaczy również może stanowić ciężki wybór w jaką grę można zagrać ze swoją drugą połówką.

It Takes Two

Jest to jedna z najlepszych oraz najnowszych gier kooperacyjnych, która uzyskała wiele nagród w momencie swojej premiery. Gracze natychmiastowo docenili prostotę rozgrywki wraz z poruszającą historią opowiadaną przez postacie grające. W grze tej dwójka graczy wciela się w pewne figurki reprezentujących odpowiednio mamę oraz tatę. Niestety jednak nie układa się im najlepiej dlatego też planują rozwód. Zadaniem gracza jest odnalezienie sposobu jak przywrócić przeniesione magicznym sposobem postacie z ciał figurek z powrotem do ich oryginalnych ciał. W miarę rozwiązywania prostych zagadek para na nowo zaczyna się poznawać powoli naprawiając swój związek.

A way out

Kolejnym tytułem stworzonym przez to samo studio co It takes Two jest gra kooperacyjna A way out. Gra ta opowiada historię dwóch osadzonych w więzieniu osób o całkowicie odmiennych charakterach. Gracze są odpowiedzialni za stworzenie przyjacielskiej relacji pomiędzy osadzonymi, która w dalszym ciągu planują ucieczkę z więzienia. Gracze muszą współpracować pomiędzy sobą w ten sposób, aby ten plan wcielić w życie, a następnie uciec od odpowiedzialności wymykając się pościgowi stróżów prawa.

Portal 2

Portal jest to najstarsza gra z wymienionych, ale jej innowacyjny sposób rozgrywki w dalszym ciągu przyciąga wielu graczy, a dodatkowo nie wymaga mocnego sprzętu komputerowego. Założenia gry nie są proste do wytłumaczenia, ale odpowiednia konstrukcja poziomów pozwoli zapoznać się graczom ze wszystkimi zasadami panującymi w świecie gry. Gracze wcielają się w parę robotów, która posiada dostęp do urządzenia tworzącego portale, a ich celem jest rozwiązywanie kolejnych zagadek podzielonych na odpowiednie pokoje testowe. Zagadki te z czasem stają się coraz bardziej skomplikowane wymagając od graczy zarówno myślenia przestrzennego jak również zgrania w czasie akcji wykonywanych przez graczy. Gdy gracze ukończą już podstawową wersję gry, mogą oni skorzystać z lokacji oraz zagadek stworzonych przez innych graczy za pośrednictwem warsztatu Steam.


Liczba wyświetleń: 299