e-PITy Online

e-PITy Online


Kategoria: usługi online

E-PITy Online, zobacz jak krok po kroku składać PIT online, jak korzystać z aplikacji Płatnik online oraz jakie są opinie użytkowników odnośnie programu e-PITy!

e-PITy Online

e-PITy Online

E Pity Online jest to usługa strony internetowej GOV, dzięki której można załatwić wiele spraw z urzędem skarbowym online, bez wychodzenia z domu, 24/7. Na stronie GOV, oprócz skorzystania z usługi e pity online, można znaleźć takie rzeczy jak m.in. wykaz mandatów karnych czy też numer mikrorachunku podatkowego.

Jak sprawdzić e pity online? Dla osób, które chcą złożyć e pity online logowanie na stronę GOV jest wymagane. W tym celu należy się udać na stronę GOV i zalogować się. Następnie wejść w zakładkę podatki i wejść w Twój e-PIT. Na GOV, konkretnie na stronie poświęconej usłudze e-PIT istnieje wiele instrukcji oraz filmów instruktażowych jak to zrobić. 

Poniżej znajduje się instrukcja jak złożyć PIT krok po kroku:  

  • W serwisie podatki na stronie GOV należy wybrać e-Urząd Skarbowy
  • Zalogować się za pomocą profilu zaufanego, bankowości elektronicznej jak również przy pomocy wpisywania swoich danych takich jak pesel czy kwotę przychodu z deklaracji za poprzedni rok
  • Wybrać swój e-PIT
  • W e-PIT można zaakceptować przygotowane zeznanie, zmienić sposób rozliczenia, odrzucić przygotowany PIT itp.
  • Zaakceptować i wysłać zeznanie oraz pobrać Urzędowe Poświadczenie Odbioru

e-PITy Płatnika Online

Jest to aplikacja na telefon, będąca kompleksowym rozwiązaniem dla płatników PIT. W aplikacji tej można wystawić PIT-11, PIT-8C, PIT-4R i IFT, wysłać do domu e-Deklaracje itp. ePITy Płatnika online cieszą się dobrymi opiniami użytkowników. Aplikacja została stworzona na bazie wieloletnich doświadczeń obsługi formularzy. E-PITy płatnika pozwalają automatycznie generować PIT-y roczne dla każdego pracownika na podstawie wypełnionej deklaracji PIT-11 lub PIT-8C.

e-PITy Online Opinie

Program e-PITy cieszy się wypełnieniem już ponad 27 mln deklaracji, druków oraz formularzy. Użytkownicy na końcu dobrowolnie wypełniają ankietę i przekazują swoją opinię. Niestety, na oficjalnej stronie e-PITy nie można odczytać średniej oceny użytkowników odnośnie tego programu.


Liczba wyświetleń: 500