CANAL+ online

CANAL+ online


Kategoria: usługi online

Canal + najlepsze filmy i seriale na platformie online. Canal + platforma streamingowa online. Canal + co oglądać. Canal + oferta. Canal + wypożyczalnia VOD

CANAL+ online

Co to jest Canal + 

Canal + jest to platforma streamingowa firnów oraz seriali. Usługa ta polega na ponoszeniu cyklicznej opłaty za abonament w Canal +, a w zamian aplikacja oferuje swoim subskrybentom dostęp do szerokiej gamy filmów oraz seriali online. Klienci korzystający z Canal + mogą oglądać liczne autorskie produkcje platformy jak i również najpopularniejsze filmy oraz seriale.

Wypożyczalnia VOD Canal +

Wypożyczalnia ta funkcjonuje jak kiedyś licznie obecne wypożyczalnie kaset, klient płaci za kilka dni dostępu do danego filmu i w tym czasie może go oglądać dowolną ilość razy na wybranym przez siebie koncie canal +. W przeciwieństwie do wypożyczalni kaset, klient płaci za dostęp online, który po kilku dniach przestaje być dostępny. Klient nie ponosi żadnych dodatkowych opłat związanych z kaucją czy innymi dodatkowymi opłatami, a sam film dostępny jest do oglądania online natychmiastowo.

Canal + | najlepsze filmy oraz seriale

Wielu użytkowników w pewnym momencie natrafia na problem - jaki film czy serial wybrać. Poniżej znajduje się lista prowadzona według rankingów niezależnych portali online zawierająca najwyżej oceniane produkcje dostępne online na Canal +.

Pośród filmów online najwyżej ocenianymi produkcjami są:

Władca Pierścieni

Cała trylogia Władców Pierścieni znajduje topowe miejsca w rankingach oglądalności canal + online, widzom szczególnie przypadła ostatnia część trylogii zwieńczająca całą historię.

Chłopcy z ferajny

Dwóch nastolatków trafia pod opiekę potężnego gangstera, czy uda im się dopasować do zasad panujących pośród mafijnego grona?

Joker

Historia komika, który powoli popada w obłęd stając się psychopatycznym mordercą.

Oraz najwyżej ocenianymi serialami są:

Kruk

Inspektor Adam Kruk stara się rozwiązać sprawę związaną z uprowadzeniem jedenastoletniego chłopca.

Belfer

Nauczyciel języka polskiego na własną rękę podejmuje śledztwo związane z tajemniczą śmiercią uczennicy.

Wersal

Historia króla Francji Ludwika, który postanawia wybudować najbardziej reprezentacyjny pałac na świecie. Budowę przerywają liczne intrygi oraz problemy finansowe.

 

 


Liczba wyświetleń: 232