Kurnik gry online

Kurnik gry online


Kategoria: gry online

Kurnik online to serwis, który oferuje przez internet gry planszowe oraz karciane. Kurnik gry online. Jak grać w tysiąca w serwisie Kurnik online, punktacja.

Kurnik gry online

Czym jest kurnik gry online?

Kurnik gry online to polskim darmowy serwis gier internetowych. Został uruchomiony przez Marka Futregę 15 czerwca 2001 roku. Serwis, jakim jest Kurnik online oferuje użytkownikom tradycyjne gry planszowe oraz karciane. Należą do nich między innymi szachy, warcaby, brydż, tysiąc, makao, chińczyk, kości, kalambury, domino, a także pan. 

Kurnik gry online

Należy wiedzieć, że serwis jakim, jest kurnik gry online oferuje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Wiele osób nie wie, jak grać w tysiąca na kurniku. Warto pamiętać, że gra jest przeznaczona dla minimalnie dwóch a maksymalnie czterech graczy. Jeśli gra jest realizowana w trzy osoby to zostaje rozdane siedem kart a trzy pozostałe trafiają do musika. W przypadki dwuosobowej rozgrywki każda z osób dostaje dziesięć kart a reszta trafia do dwóch musików. 

Kolejnym etapem gry dostępnej w serwisie kurnik online jest licytacja. Rozpoczyna się ona on osoby, która z automatu musi grać sto. Pozostali gracze mogą podnieść stawkę lub spasować. Osoba, która wzięła musik jako pierwsza wykłada kartę a pozostali je dokładają. Karty muszą być dokładane do koloru a silniejsza karta przebija pozostałe. 

Kurnik online tysiąc – punktacja

W grze w tysiąca w serwisie kurnik online bardzo ważna jest punktacja. As jest wart jedenaście punktów, dziesiątka dziesięć, król cztery, dama trzy, walet dwa, a dziewiątka zero. W przypadku gdy grający zdobędzie tyle punktów ile deklarował to dopisuje sobie tę wartość do swojego wyniku. Jeśli jednak zakładana wartość nie zostanie zdobyta, musi zostać odjęta. Pozostali gracze zdobywają tyle punktów ile wzięli w kartach. 

Ważną informacją jest to, że grający ma możliwość wycofania się z grania rzucając tak zwaną bombę. Należy pamiętać, że jedna bomba nie niesie za sobą żadnych konsekwencji, natomiast przy kolejnych dopisuje się przeciwnikom po sześćdziesiąt punktów. W przypadku gdy gracz dostanie cztery dziewiątki może poprosić o ponowne rozdanie. 

W serwisie Kurnik gry online to wspaniała rozrywka dla całej rodziny, jak i przyjaciół. Istnieje także możliwość prowadzenia rozgrywek z obcymi osobami, które również szukają towarzysza do rozgrywki.


Liczba wyświetleń: 93