Koło fortuny online

Koło fortuny online


Kategoria: gry online

Koło fortuny online za darmo. Gra przeglądarkowa koło fortuny online, zasady gry. Na czym polega przeglądarkowa gra koło fortuny online?

Koło fortuny online

Gra koło fortuny online

Należy wiedzieć, że gra koło fortuny online została stworzona na podstawie telewizyjnego teleturnieju. Istnieją osoby, które zawsze chciały wziąć udział w tego rodzaju telewizyjnym teleturnieju, ale brakowało im odwagi, aby publicznie wystąpić w telewizji. Idealnym rozwiązaniem w takim przypadku będzie koło fortuny online. Można w nią zagrać w przeglądarkowej wersji, bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Każda osoba może potraktować to jako wersję próbną przed wzięciem udziału w teleturnieju telewizyjnym koło fortuny. 

Koło fortuny online na czym polega?

Zasady gry koło fortuny online nie są skomplikowane. Mimo że bardzo łatwo się z nią gra, to sama rozgrywają, może okazać się bardzo emocjonująca. Koło fortuny online na czym polega? Podstawowym celem gry jest odgadywanie przez gracza haseł, które zaszyfrowane są na ekranie. Uczestnicy po kolei muszą odgadywać litery wyrazów znajdujących się na planszy. Gracze znają wyłącznie liczbę znaków wraz ze spacjami pomiędzy nimi. W grze koło fortuny online istnieje możliwość otrzymywania podpowiedzi w postaci jednej litery na jedno słowo. Przyjemne jest to, że w trakcie gry w tle leci energiczna muzyka. Zachęca ona do rywalizacji, a także pozwala się wczuć w klimat prawdziwego teleturnieju.

Gra koło fortuny online rozpoczyna się od zakręcenia kołem. Za odpowiednie zgadywanie liter gracze mogą otrzymać sporą sumę pieniędzy. Istnieje możliwość natrafienia na bankruta podczas kręcenia kołem fortuny online. Gdy litery są pojedynczo odgadywane, układa to sensowną całość. Głównym celem jest odgadnięcie całego hasła. Gra koło fortuny online składa się z kilku rund. W każdej z nich do odgadnięcia jest hasło z innej kategorii. Na końcu gry znajduje się finał. W finale gry koło fortuny online podane są wybrane litery. Po wyświetleniu na tablicy gracz można podać swoje trzy spółgłoski, a także jedną samogłoskę. Od czasu odsłonięcia ostatniej litery uczestnik gry ma dziesięć sekund na odgadnięcie całego hasła wyświetlanego na tablicy. 


Liczba wyświetleń: 335