GTA online

GTA online


Kategoria: gry online

Jak grać w GTA online? Jak uruchomić grę GTA online? GTA 5 online Social Club, jak zarabiać wirtualne pieniądze? GTA online co dają misje w grze?

GTA online

Co to jest GTA online?

Grand Theft Auto, czyli GTA online jest sieciową grą, która jest przeznaczona do wieloosobowej rozgrywki. Zapewnia ona wszystkim graczom bardzo swobodną obserwację świata. Rozgrywkę może toczyć nawet szesnaście osób jednocześnie. Wszyscy gracze spotkają się na ulicach Los Santos. Bardzo dużym plusem gry GTA online jest tworzenie przez graczy własnych misji. Jest to możliwe dzięki wbudowanemu specjalnemu kreatorowi. GTA online Studio Rockstar Games ciągle ulepsza o nowe elementy, a także moduły. 

Jak uruchomić GTA online?

Gracze, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tą grą, zastanawiają się jak uruchomić GTA online. Zaraz po uruchomieniu gry należy wybrać opcję „online”, która znajduje się w dolnej części ekranu. Następnym krokiem jest kliknięcie przycisku „zagraj w GTA online”. Jeśli użytkownik wcześniej grał w tę grę na konsoli, ma możliwość przeniesienia swojej postaci za pomocą opcji, jaką jest „transfer postaci”. 

GTA online social club

W grze GTA online Social Club jest specjalną platformą, która umożliwia komunikowanie się z innymi graczami. Istnieje również możliwość szukania znajomych, zakładania oraz dołączania do istniejących ekip, a także kontrolowania własnych statystyk. Użytkownik, który chce otworzyć Social Club, musi wcisnąć przycisk „home” znajdujący się na klawiaturze, otworzy się wtedy specjalne okno. Wyświetli się kilka zakładek. W głównym oknie są pokazani znajomi, którzy są dostępni w danym momencie gry. Drugą zakładką są „statystyki”. Gracz może przejrzeć tam umiejętności, posiadane pojazdy, dokonane przestępstwa, stan pieniężny, a także broń każdego z trzech bohaterów kampanii fabularnej. Dostępne są także statystyki postaci online. W grze GTA online w zakładce „społeczność” użytkownik gry może spojrzeć na swoich znajomych, a także przesłać do nich wiadomość tekstową. Może również usunąć ich z listy swoich znajomych. W tej zakładce gracz GTA online znajdzie również zaproszenia do grona, które zostały wysłane przez innych graczy. Istnieje także możliwość odnalezienia innych graczy poprzez jego pseudonim. Kolejne pozycje dotyczą głównie tak zwanych ekip. Są to zorganizowane grupy, do których gracz GTA online może należeć. Warto wiedzieć, że członkostwo w tej ekipie nie wiążę się z żadnymi specjalnymi przywilejami. Jest to bardziej możliwość stworzenia grupy pomiędzy swoimi bliskimi znajomymi. 

Następną zakładką jest „sklep”. W grze GTA online jest to miejsce, gdzie można zakupić wirtualne karty gotówkowe, które zasilają budżet postaci o dokładną ilość wirtualnych monet. Zakup można zrealizować wyłącznie za prawdziwe pieniądze. Jeśli gracz kliknie na swój pseudonim, to otworzy się okno profilu. Można tam w bardzo szybki sposób dotrzeć do swoich znajomych oraz ekip, a także sprawdzić status zintegrowanych kont na portalach społecznościowych takich jak Facebook czy YouTube. W sytuacji, gdy gracz GTA online przyciśnie ikonę zębatego koła, które znajduje się przy pseudonimie, będzie mógł przejść do ustawień wiadomości lub wyjść z gry. W ustawieniach konta istnieje możliwość modyfikacji awatara, który prezentuje użytkownika w GTA online Social Club

GTA 5 online jak szybko zarobić

Sposobów w GTA 5 online jak szybko zarobić jest wiele. Warto wiedzieć, że największe dochody w GTA 5 online zdecydowanie przynoszą udziały w napadach. Należy realizować Heisty, czyli bardzo ryzykowne oraz złożone misje, które wymagają od gracza dużego poświęcenia znacznych środków, przygotowania, a także zebrania ekipy. Należy zwrócić szczególną uwagę na misję, jaką jest The Diamond Casino Heist. Jeśli gracz podczas realizacji tego napadu wybierze najwyższy poziom trudności, może zarobić nawet 11 374 000 milionów wirtualnych dolarów. Kolejną propozycją, która pozwoli osiągnąć wysokie zarobki jest Time Trials. Polega na organizowaniu w różnych miejscach krótkich wyścigów. Jeśli gracz pobije narzucony wynik, może liczyć na naprawdę dużą nagrodę. Może wynosić ona aż sto tysięcy wirtualnych dolarów. 

Jeśli chodzi o Karierę Gunrunnera, czyli handlarza nielegalnym uzbrojeniem w GTA 5 online, to jest ona bardzo prosta, a także dochodowa. Aby rozpocząć biznes, wystarczy zakupić jeden z bunkrów. Umożliwi to produkcję broni. Kolejnym krokiem jest wykonanie kilka bardzo łatwych misji oraz dbać o stały napływ surowców do własnej fabryki. Warto wiedzieć, że przewidywalne zakupy zagwarantują regularną dostawę. Należy pamiętać, że bunkier, który zostanie zakupiony blisko Los Santos, jest bardziej korzystny. 

Kolejnym sposobem na zarobki GTA 5 online jest produkcja kokainy. Gracz, który jest szefem klubu motocyklowego, może wybrać dla siebie wiele zajęć. Największych dochód spośród wszystkich przynosi produkcja kokainy. W celu rozpoczęcia misji użytkownik gry GTA 5 online musi wykupić specjalną lokację, która będzie odpowiednia, aby rozpocząć biznes. Warto jest wykupić Staff Upgrade. Jest to najtańsze ulepszenie kryjówki. Zwiększy ono wartość produkowanej kokainy oraz prędkość jej wytwarzania. Kiedy produkcja zostanie już rozpoczęta, gracz powinien skupić się szczególnie na maksymalizacji zysków oraz monitorowaniu produkcji. W grze GTA online ten biznes szybko zrekompensuje wszelkie poniesione koszty oraz gwarantuje stały napływ wirtualnych pieniędzy. 


Liczba wyświetleń: 287