Among Us gra online

Among Us gra online


Kategoria: gry online

Na czym polega Among Us gra online? Jak grać w Among Us online? Wymagania systemowe do gry Among Us online. Na czym można grać w Among Us?

Among Us gra online

Among Us gra online – na czym polega?

Wieloosobowa gra online, jaką jest Among Us w 2020 roku zyskała wielki rozgłos. Jest ona jedną z najbardziej popularnych gier online. Wiele osób nie wie, na czym polega Among Us gra online. Rozgrywka toczy się na statku kosmicznym, na którym gracze są podzieleni na dwie drużyny. Jedna z drużyn nosi nazwę „Crewmates”, czyli załogę statku, natomiast druga „Imposters”, czyli oszustów.

W grze online Among Us załoga statku może składać się od czterech do dwunastu graczy. Oszuści stanowią znacznie mniejszą część, ponieważ w skład tek drużyny wchodzi od jednego do trzech graczy. Pierwsza drużyna zobowiązana jest realizować różne zadania na planszy, natomiast druga drużyna stara się ich zabić.

Podczas rozgrywki w Among Us gra online, jeśli członek załogi statku odnajdzie martwe ciało lub wciśnie alarmowy przycisk mieszczący się na środku mapy, wszyscy pozostali gracze zostają zwołani do określonej lokacji, w której organizowane jest spotkanie awaryjne. Na spotkaniu, zebrani zastanawiają się kto jest oszustem i kogo należy wystrzelić w kosmos.

Ważną informacją jest to, że w grze Among Us online drużyna Crewmates wygrywa wtedy, gdy uda jej się pozbyć ze statku wszystkich impostorów. Jeśli chodzi o oszustów to wygrywają oni wtedy, kiedy doprowadzą do takiej sytuacji gdzie członków załogi i impostorów będzie tyle samo lub dokonają sabotażu krytycznie ważnego komponentu statku.

Jak grać jako Crewmate w Among Us online?

Granie jako Crewmate w grze Among Us online polega przede wszystkim na trzymaniu się razem w grupie. Jeśli ktoś stoi w miejscu do wykonywania zadania, nie oznacza, że musi je wykonać. W przypadku gdy gracz otrzyma zwyczajny task na planszach Polus lub Skeld to wszyscy muszą wykonać to samo zadanie. Jeśli zdarzy się sytuacja, że jakiś gracz wykonuje je w innych miejsca oznacza to, że jest impostorem. Istotną informacją jest to, że wyłącznie oszuści mogą używać szybów wentylacyjnych.

Jak grać jako Impostor w Among Us online?

Impostor w Among Us grze online udaje wykonywanie zadań, aby uniknąć jakichkolwiek podejrzeń. Wszelkie taski należy realizować przez odpowiedni czas. Trzeba również starać się wykonywać sabotaż wszystkiego, co się da. 

Among Us gra online – wymagania na PC

Dużym plusem jest to, że minimalne wymagania potrzebne do gry Among Us online są bardzo niskie. Aby uruchomić tę grę, należy posiadać:

  • Procesor: obsługujący instrukcje SSE2
  • System operacyjny: Windows 7 SP1+
  • Pamięć: 1 GB RAM.
  • DirectX: 10.
  • Przestrzeń magazynowa: 250 MB wolnego miejsca.
Gra Among Us online – na czym można grać?

Użytkownicy powinni wiedzieć, że gra Among Us online jest dostępna na takie platformy jak:

  • PC – Steam
  • Nintendo Switch
  • iOS
  • Android

Liczba wyświetleń: 260