WP Gry online

WP Gry online


Kategoria: gry online

Gry online WP. Jak się liczy punkty w tysiąca? Darmowe gry online. Ile osób gra w tysiąca? Zasady gry tysiąc, przebieg rozgrywki. Często wybierana gra karciana.

WP Gry online

Gry WP

W teraźniejszym czasie gry planszowe powoli odchodzą w zapomnienie zastępowane między innymi grami internetowymi. Większość zapalonych graczy coraz częściej korzysta z portali, na których dostępne są gry w formie online. Jest to wygodna opcja ze względu na łatwy dostęp do gier w każdym miejscu i o każdej porze, jeśli gracz posiada dostęp do internetu. Jednym z takich portali jest WP Gry online, który posiada jeszcze wiele innych funkcji. Jest to strona internetowa będąca zbiorem różnego rodzaju gier, z których mogą korzystać między innymi osoby starsze, ale również i dzieci.  Do dyspozycji wszystkich graczy są udostępnione gry pokerowe, bilardowe planszowe, a także karciane uznawane za darmowe gry online. Należy wiedzieć, że aby gracz mógł korzystać z pełnej talii ofert tej platformy  

Gra WP Tysiąc

Do tej pory Tysiąc jest uważana za najpopularniejszą grę z rodzaju gier karcianych. Ile osób gra w tysiąca? Warto wiedzieć, że do rozgrywki potrzebne są minimum dwie osoby do maksymalnie czterech. WP gry online tysiąc 2004 jest karcianą zabawą, do której używa się niecałej talii kart, wyłącznie od 9 do asa. Sumując, talia zawiera 24 karty, z których można korzystać. Jak się liczy punkty w tysiąca? Każdej karcie z używanej talii odpowiada określona ilość punktów, które są później sumowane. Jest to dobry sposób na rozrywkę, jeśli jest się fanem gier strategicznych i myślowych. Etapami gry są m.in.:

  • rozdanie
  • licytacja
  • dobieranie musika
  • rozgrywka
  • podliczanie punktów
  • koniec gry

Zwycięzcą jest osoba posiadająca zebrane 1000 punktów. Na platformie internetowej WP Gry online istnieją dwa rodzaje tej gry: Tysiąc oraz Tysiąc HD. Aktualnie są to dobrze oceniane gry online, po które chętnie sięgają fani tego typu rozrywek internetowych.


Liczba wyświetleń: 301