Radio Nowy Świat online

Radio Nowy Świat online


Kategoria: radio online

Radio Nowy Świat online za darmo. Radio Nowy Świat online słuchaj za darmo. Internetowej Radio Nowy Świat podcasty. Radio Nowy Świat przez internet.

Radio Nowy Świat online

Internetowe Radio Nowy Świat online

Warto wiedzieć, że Radio Nowy Świat jest internetową stacją radiową. Posiada ona profil muzyczno-publicystyczny. Program nadawany jest od 2020 roku. Radio Nowy Świat jest finansowane z wypłat słuchaczy, a także firm. Siedziba rozgłośni znajduje się w Warszawie. Ważną informacją jest to, że dzięki wpłatom Radio Nowy Świat nie emituje żadnych reklam. 

Jak powstało Radio Nowy Świat online?

Radio Nowy Świat online powstało dzięki oporowi dziennikarzy. Na przestrzeni lat podejmowali oni próby stworzenia pierwszego internetowego radia z misją. Została ogłoszona zbiórka. Jej celem uruchomienie radia w ograniczonej formie. 

Radio Nowy Świat gdzie słuchać?

Zainteresowane osoby powinny wiedzieć, że internetowe Radio Nowy Świat jest dostępne bezpłatnie dla użytkowników Open FM, a także WP Pilot. Istnieje też możliwość słuchania Radia Nowy Świat przez aplikacje mobilne w systemie Android, IOS, Windows oraz Xbox. Dużym udogodnieniem jest to, że Radia Nowy Świat online interesanci mogą słuchać w różnym miejscu oraz na różnych urządzeniach. Radio Nowy Świat Online słuchaj za damo, jest dostępne dla wszystkich osób, które posiadają dostęp do internetu. 


Liczba wyświetleń: 300