Radio Nakło online

Radio Nakło online


Kategoria: radio online

Radio Nakło online za darmo. Radio Nakło online teraz na żywo. Gdzie słuchać Radia Nakło online? Ramówka Radia Nakła online, programy, kontakt.

Radio Nakło online

Radio Nakło online teraz na żywo

Lokalna stacja radiowa, jaką jest Radio Nakło działa na obszarze Nakła nad Notecią i okolic. Powstało 29 sierpnia 1997 roku. Właścicielem tej rozgłośni jest Nakielski Ośrodek Kultury. Radio Nakło online emituje muzyczne przeboje z lat 80 oraz 90. Mona usłyszeć również współczesne hity, a także disco polo. 

Słuchaj radia Nakło online: https://naklo.fm/sluchaj-nas/

Radio Nakło online teraz na żywo może słuchać każda osoba, która posiada dostęp do internetu. W tym celu należy wejść na główną stronę internetową Radia Nakło online oraz wcisnąć Play we wbudowanym odtwarzaczu. Nie ma w tym naprawdę nic trudnego.

Radio Nakło online 

Wszystkie zainteresowane osoby powinny wiedzieć, że dostępna jest również specjalna aplikacja mobilna Radio Nakło online. Mogą ją pobrać zarówno użytkownicy smartfona z systemem iOS, jak i Android. 

Radio Nakło online zawiera ramówkę, w której skład wchodzą różne programy. Słuchacze mogą brać też udział w różnych konkursach, które prowadzone są przez Radio Nakło online. W przypadku problemów z odtwarzaniem należy uzyskać kontakt korzystając z formularza kontaktowego, który znajduje się na głównej stronie internetowej. W celu uzyskania kontaktu należy go uzupełnić, wpisując wszystkie wymagane dane, temat oraz treść opisującą zaistniałą sytuację.


Liczba wyświetleń: 1020