Radio Kolor online

Radio Kolor online


Kategoria: radio online

Gdzie słuchać Radia Kolor online? Radio Kolor online za darmo na żywo. Ramówka Radia Kolor Online. Aplikacja mobilna Radio Kolor online, muzyka.

Radio Kolor online

Radio Kolor online za darmo

System nadawczy Radia Kolor zlokalizowany jest w Warszawie. Radio Kolor online nadaje lokalne informacje, a także wiadomości. Transmituje muzykę z gatunku rhythm & blues, soul oraz pop z lat 80 i 90. Radio kolor online za darmo posiada ramówkę, która zawiera stałe audycje, jakimi są “Zacznij z Kolorem!”, “Dzień barwny”, “Zbawienie w pracy”, a także “Kolor po godzinach”.

Słuchaj radia Kolor online: https://radiokolor.pl/

Radio Kolor online 

Warto wiedzieć, że Radia Kolor online może słuchać każda osoba, która posiada dostęp do internetu. Wszystkie zainteresowane osoby, mogą słuchać Radio Kolor online poprzez wbudowany odtwarzacz, który znajduje się na jego głównej stronie internetowej. Istnieje również specjalna darmowa aplikacja mobilna Radio Kolor. Aplikacja jest dostępna zarówno na urządzenia z systemem Android, jak i iOS. Jeśli słuchaczowi wpadła w ucho jakaś piosenka może bez problemu sprawdzić co było grane w Radiu Kolor. W przypadku problemu z odtwarzaniem należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta za pośrednictwem poczty elektronicznej. 


Liczba wyświetleń: 563