Trójka Online

Trójka Online


Kategoria: radio online

Trójka Online jest to radio trójka online. Możliwość słuchania trójka online player. Najlepsze polskie radio trójka online słuchaj! Trójka online do słuchania bez limitu!

Trójka Online

Trójka Online

Trójka online jest programem trzecim polskiego radia, znanym znacznej większości Polaków. Ludzie znają ów program z bardzo kultowych audycji takich jak "Annały Migały", "Myśliwiecka 3/5/7" czy "W Tonacji Trójki". Trójka od lat dostarcza słuchaczom dobrze spreparowanej wysmakowanej rozrywki, dobierając utwory z całego rynku muzycznego, z najrozmaitszych gatunków muzycznych, te czysto mainstreamowe i te bardzo niszowe, te, które od pewnego czasu stanowią listę klasyków oraz te, które na ten moment są w stadium wschodzącej gwiazdy. Dużo tutaj zależy od pory dnia oraz od audycji. Przykładowo, między audycjami najczęściej można odnieść wrażenie, że odebrało się częstotliwość radia z muzyką skierowaną do młodych ludzi masowo konsumujących to, co wyjdzie spod skrzydła czysto komercyjnych producentów. Natomiast konkretne audycje z kolei posiadają tematycznie spreparowaną playlistę, która stanowić będzie filar poruszanego w danej audycji tematu. Idealnym przykładem jest tutaj program Wojciecha Cejrowskiego - "Audycja Podzwrotnikowa", która muzycznie nawiązuje nawet do samej nazwy, ponieważ skomponowana jest tylko i wyłącznie z utworów pochodzących z Ameryki Południowej, jak również wiąże się to stricte z zainteresowaniami głównego prowadzącego. Faktem jest też, że inne audycje Trójka wybiera na poranne pory dnia, inne na popołudnia, a inne na środek nocy, w zależności od tego, jakiemu gatunkowi audycja jest poświęcona.

Trojka online jest szeroko dostępna do otworzenia w przeglądarce. Oferują to najbardziej znane serwisy streamujące jak również oficjalna strona internetowa Trójki. Radio Trójka online jest dostępne za darmo i można słuchać go bez przerwy. Dla zagorzałych słuchaczy programu radio trójka player, będący czołowym serwisem streamującym, udostępnia ten przywilej. Dla słuchaczy natomiast, którzy pragną dowiedzieć się o granym bieżącym utworze w trójka online teraz grane jest idealną funkcją do sprawdzania, co grane jest w danej chwili. 

Trójka Online Radio jest dla każdego słuchacza. Trzeba jedynie znać pory nadawania danej audycji i dopasować godzinę do swojego gustu muzycznego.


Liczba wyświetleń: 492