Radio Plus Online

Radio Plus Online


Kategoria: radio online

Radio Plus online jak słuchać? Radio Plus częstotliwości Warszawa | Gdańsk | Radom. Radio Plus co było grane, tytułu utworów online. Program online Radia Plus.

Radio Plus Online

Radio Plus

Radio Plus skierowane jest dla słuchaczy zainteresowanych tematami społeczno-religijnymi. Rozgłośnie tego radia najczęściej są to rozgłośnie diecezjalne.

Radio Plus Częstotliwość

Radio Plus nadaje na różnych częstotliwościach w zależności od miasta w którym znajduje się dana rozgłośnia. Częstotliwości nadawania wąchają się pomiędzy 88,9 dla Szczecina do 102,6 dla Bydgoszczy. W celu sprawdzenia dokładnej częstotliwości nadawania przez Radio Plus słuchacze proszeni są o udanie się na witrynę internetową radioplus.pl gdzie w zakładce częstotliwości słuchacze mogą zapoznać się na jakiej częstotliwości nadawana jest ich ulubiona stacja radiowa.

Radio Plus Warszawa - 96,5
Radio Plus Gdańsk - 101,7
Radio Plus Legnica - 92,7
Radio Plus Radom - 90,7
Radio Plus Lublin - 87,9

Co było grane Radio Plus

Słuchacze radia posiadają bardzo wygodną opcję pozwalającą na sprawdzenie tytułu puszczanej na antenie radia piosenki online. W celu sprawdzenia tytułu słuchacze nie muszą korzystać z aplikacji typu shazam w celu dowiedzenia się jaki tytuł utworu jest aktualnie rozgłaszany w radiu lecz mogą oni skorzystać z witryny online radia. Witryna ta dostępna jest pod adresem radioplus.pl gdzie słuchacze posiadają dostęp do ostatnio granych tytułów wraz z możliwościom ich odtworzenia.

Radio Plus Program

Radio Plus oprócz rozgłaszania muzyki prowadzi swoje programy radiowe. Pośród nich słuchacze mogą usłyszeć programy informacyjne jak również podcasty prowadzone ze znanymi osobami jak również te poświęcone wierze katolickiej.

Radio Plus jak słuchać online?

Słuchacze radia Plus nie muszą ograniczać się do słuchania radia jedynie na swoich odbiornikach radiowych. W celu wyeliminowania konieczności zmiany częstotliwości odbiornika czy też zakłóceń fal radiowych słuchacze mogą posłużyć się radiem Plus online. W celu słuchania obecnie nadawanych programów radiowych słuchacze mogą udać się na witrynę radioplus.pl gdzie została udostępniona opcja słuchania radia online. W tym celu wystarczy w prawym górnym rogu witryny internetowej kliknąć guzik „play”, a do uszu słuchacza zostanie dostarczona aktualnie rozgłaszana na antenie radia muzyka czy dany program radiowy. 
 


Liczba wyświetleń: 504