Radio Eska online

Radio Eska online


Kategoria: radio online

Radio Eska online. Radio Eska online za darmo. Radio Eska bal czy szmal? Radio Eska gorąca 20. Jak słuchać Radio Eska przez internet? Radio Eska hity

Radio Eska online

Czym jest Radio Eska?

Największą polską siecią rozgłośni radiowych jest Radio Eska. W Radio Eska zainteresowane osoby mogą posłuchać najlepszej muzyki, a także różnych audycji prowadzonych przez najlepszych prowadzących. Dostępna w Radio Eska audycje to między innymi: „Obudź się na Jankesa”, „Hity na czasie”, „Gorąca 20”, „ImprEska”, a także wiele innych. Eska Radio dostarcza niesamowitą rozrywkę zarówno dla młodszych, jak i starszych odbiorców. 

Radio Eska online

Słuchanie Radio Eska online przez internet jest bardzo proste. Wystarczy, że interesant wejdzie na główną stronę internetową Radia i kliknie pomarańczowy player. Został on umieszczony w widocznym miejscu, więc na pewno każdy bez problemu go zauważy. Radio Eska online jest darmowe i można go słuchać bez żadnych limitów. Jest to duże udogodnienie dla osób, które mają problemy z odbiorem tradycyjnego radia. 

Radio Eska hity na czasie

W Radio Eska hity na czasie to pasmo emitujące piosenki, które prezentowane są przez stację. Utwory przerywane są przez prowadzącego różnymi konkursami dla słuchaczy radia. Emisja jest realizowana od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-16:00, a także w soboty i niedziele od 9:00 do 19:00. 

Radio Eska gorąca 20

Dostępna w Radio Eska gorąca 20 jest to lista dwudziestu największych hitów. Zostają one wybierane na podstawie głosowania przez słuchaczy. Głos zainteresowane osoby mogą oddać poprzez główną stronę internetową Radia Eska. Gorąca 20 Radio Eska nadawana jest w piątki w godzinach 18:00-20:00. 

Radio Eska bal czy szmal

Istniejący na antenie Radia Eska bal czy szmal to program, który jest emitowany od poniedziałku do piątku po godzinie 17:00. Polega on na tym, że prowadzący wysłuchuje wszystkich problemów dzwoniących osób oraz próbuje uratować związki, które się rozpadają lub już się rozpadły. Nagrodą jest naprawiony związek lub pieniądze w przypadku gdy osoby się ze sobą nie dogadają. 

Radio Eska nie działa

Radio Eska ciągle pracuje nad tym, aby poprawić jakość sygnału radiowego, które dostarczane jest przez internet. Warto wiedzieć, że tylko platformy, którym Radio Eska zapewnia wsparcie techniczne, gwarantują nieprzerywany odbiór. W przypadku kłopotów z odtwarzaniem Radia Eska na urządzeniu należy napisać na adres mailowy, który został umieszczony na głównie stronie internetowej. 


Liczba wyświetleń: 318