Spotify Online

Spotify Online


Kategoria: radio online

Skorzystaj z serwisu streamującego muzykę z dostępem do milionów piosenek! Słuchaj albumów, playlist i podcastów w tle! Pobieraj utwory, albumy i playlisty z funkcją Premium!

Spotify Online

Spotify Online Player

Spotify jest serwisem oferującym dostęp do muzyki, playlist oraz podcastów. Serwis oferuje użytkownikom dostęp do ponad 82 milionów utworów, które pochodzą od wytwórni płytowych i firm medialnych. Strumieniowanie odbywa się na licencji freemium.

Spotify Online Downloader

Pobieranie utworów, albumów czy playlist w celu słuchania offline Spotify Online Player umożliwia jedynie użytkownikom Spotify Premium. Pobranie muzyki ze Spotify Online bez posiadania konta Premium wymaga programów bądź też rozszerzeń nieautoryzowanych przez firmę Spotify.

Oto 3 najczęściej używane programy/rozszerzenia do pobierania muzyki ze Spotify bez potrzeby zakładania konta Premium :

  • AllToMP3 pozwala na pobieranie utworów oraz playlist z takich serwisów jak YouTube, SoundCloud, Spotify oraz Deezer. Jedyne co trzeba zrobić, aby pobrać utwór lub playlistę to skopiować adres URL piosenki otwartej w danym serwisie, wklejenie jej opowiednie pole w programie i naciśnięcie "Enter". 
  • Spotify™ & Deezer™ Music Downloader jest rozszerzeniem pozwalającym na pobieranie utworów oraz playlist w formacie MP3 z odtwarzacza online Spotify Web Player. Istnieje możliwość pobierania z odtwarzacza Spotify Web bezpośednio, rozszerzenie dodaje na stronę w przeglądarce dodatkowy przycisk w celu pobrania. Ten typ rozszerzenia może być banowany doś często, dlatego należy być na bieżąco z nowo pojawiającymi się tego typu programami/rozszerzeniami.
  • Spotify Downloader - pobieranie odbywa się na zasadzie wklejania adresu URL do utworu, którą użytkownik chce pobrać. Nie ma możliwości pobierania albumu ani playlisty. Program nie pobiera również piosenek z metadatą. 

Wszystkie te programy jednak korzystają z baz utworów innych niż Spotify, dlatego możliwe jest pobranie złego utworu czy ogólny brak możliwości pobrania.

Radio Spotify Online 

Radio Spotify Online umożliwia słuchania kolekcji utworów opartej na wybranych przez użytkownika wykonawcach, albumach, utworach czy playlistach. Playlista jest dla użytkownika regularnie aktualizowana. Usługa Radio Spotify Online zapewnia słuchanie utworów w tym samym rodzaju, dlatego sprawdza się w sytuajach kiedy słuchacz chce podtrzymać podobny nastrój, a nie wie jakie utwory wybrać.

Aby włączyć usługę Radio Spotify Online należy postąpić według trzech następujących kroków :

  • Przejść do strony utworu, wykonawcy, albumu czy playlisty.
  • Kliknąć ikonę trzech kropek ułożonych w jednym rzędzie.
  • Wybrać Włącz radio.

 


Liczba wyświetleń: 432