WhatsApp Online

WhatsApp Online


Kategoria: inne

WhatsApp online darmowa aplikacja, która umożliwia łatwe, szybkie, bezpieczne wysyłanie wiadomości i rozmowy. WhatsApp Online Checker Tool.

WhatsApp Online

WhatsApp w przeglądarce

Czym jest WhatsApp? WhatsApp jest bezpłatną aplikacją umożliwiającą szybkie, łatwe oraz bezpieczne wysyłanie wiadomości i rozmowy głosowe. Dzięki WhatsApp Online można szybko wysyłać i odbierać wiadomości WhatsApp bezpośrednio ze swojego komputera.

Jak korzystać z WhatsApp Online? Korzystanie z WhatsApp Online jest możliwe na urządzeniu mobilnym lub komputerze. Aby móc korzystać z WhatsApp na komputerach i laptopach, należy uruchomić aplikację na telefonie, wejść w Menu, lub Ustawienia i wybrać skanowanie za pomocą aparatu kodu QR, widocznego w prawym górnym rogu strony wyświetlonej na komputerze.

Przejdź na stronę WhatsApp Online: https://web.whatsapp.com/

Co umożliwia WhatsApp Online? WhatsApp Web umożliwia zsynchronizowanie danych z aplikacją mobilną oraz wysyłanie i odbieranie wiadomości czatu z poziomu komputera.

WhatsApp Online Checker Tool

Czym jest WhatsApp Online Checker Tool? WhatsApp Online Checker Tool jest narzędziem  umożliwiającym sprawdzanie na bieżąco statusu online każdego z numerów z książki telefonicznej w aplikacji. Możliwe jest również sprawdzenie statusu jakiegokolwiek wybranego numeru telefonicznego. Wystarczy tylko wstawić w odpowiednim polu w aplikacji wybrany numer telefonu i kliknąć przycisk Sprawdź status online. W celu użycia narzędzia WhatsApp Online Checker Tool należy udać się na stronę watools.io.

WhatsApp Online Messenger

Czym jest WhatsApp Online Messenger? Jest to bezpłatna aplikacja do komunikacji przy pomocy numeru telefonu oraz połączenia internetowego. WhatsApp Online Messenger dostępny jest na telefony z Androidem i inne smartfony. WhatsApp Online Messenger wykorzystuje połączenie internetowe 4G/3G/2G/EDGE lub Wi-Fi. Aplikacja umożliwia wysyłanie wiadomości i dzwonienie do znajomych i rodziny. Pozwala zamieniać wiadomości SMS na WhatsApp i wysyłanie oraz odbieranie wiadomości, połączeń, zdjęć i innych.

Istnieje również aplikacja alternatywna, Messenger for WhatsApp Web. Aplikacja ta jest w pełni darmowa. Pozwala zalogować się na konto użytkownika WhatsApp za pośrednictwem narzędzia WhatScan w telefonie bądź tablecie, aby następnie zacząć rozmowę głosową, bądź czat ze znajomymi czy rodziną.


Liczba wyświetleń: 101504