Radio Park FM

Radio Park FM


Kategoria: radio online

Radio Park FM portal informacyjny online. Radio Park FM jak słuchać online. Radio Park FM aplikacja mobilna na telefony komórkowe. Radio Park FM online.

Radio Park FM

Radio Park FM

Radio Park prowadzi transmisje na terenie Kędzierzyna Koźle (93,8), Brzegu (97,1) oraz Opola na częstotliwości 99,1 MHz. 

Radio Park FM portal informacyjny

Oprócz informacji przekazywanych w audycjach informacyjnych Radio Park FM prowadzi również portal online zawierający wpisy z najnowszych informacji z regionu. Informacje te dostępne są online poprzez witrynę internetową radia radiopark.fm. Na portalu na bieżąco przekazywane są informacje dotyczące informacji z regionu czy informacji dla kierowców.

Radio park fm online gdzie słuchać?

Słuchacze Radia Park FM wyjeżdżający poza zakres nadajników radia nie musza rezygnować ze słuchania swojej ulubionej rozgłośni radiowej. W celu słuchania Radia Park FM poza zasięgiem nadajników zainteresowane osoby mogą skorzystać z radia online. Słuchacze mogą słuchać na bieżąco audycji nadawanych poprzez fale radiowe internetowo. W tym celu słuchacze musza udać się na witrynę internetową Radia Park FM dostępnej pod adresem radiopark.fm oraz wybrać opcję słuchaj online znajdującą się w prawym górnym rogu przeglądarki. W przypadku gdyby wystąpił błąd odtwarzacza słuchacze mogą skorzystać z zewnętrznego odtwarzacza.

Aplikacja mobilna Radio Park

Aplikacja dostępna jest na telefony mobilne pracujące na systemie operacyjnym Android oraz IOS, którą można pobrać za darmo ze sklepu play lub app store w zależności od posiadanego systemu operacyjnego na telefonie. Słuchacze mogą za pomocą aplikacji mobilnej słuchać Radia Park FM nawet przy zablokowanym ekranie urządzenia.

Radio Park FM media społecznościowe

Radio Park FM prężnie działa na mediach społecznościowych informując słuchaczy za ich pomocą o nowych wpisach odstępnych na witrynie internetowej radia radiopark.fm jak również prezentując zdjęcia z imprez na których Radio Park było dostępne. Kanał na YouTube Radia Park prezentuje krótkie filmy informacyjne o powstających nowych inwestycjach czy też nagrane przez dziennikarzy wywiady.


Liczba wyświetleń: 426