Majster online

Majster online


Kategoria: inne

Sklep wysyłkowy Majster online. Majster online czas wysyłki. Majster online jak dokonać zwrotu towaru. Majster online reklamacje. Sklep internetowy Majster.

Majster online

Majster

Majster jest to sklep z artykułami budowlanymi. Sklep ten oferuje swoim klientom wielkopowierzchniowe budynki oferujące wszelkiego rodzaju narzędzia oraz produkty służące do wykonywania remontów, napraw domowych czy budowy. Pośród szerokiej oferty produktów oferowanych przez sieć sklepów Majster odnajdą się zarówno majsterkowicze – hobbyści, jak również profesjonaliści pracujący w branży budowlanej na co dzień.

Historia powstania marki sięga roku 2002, gdzie początkowo mały sklepik Majster przerodził się w ogromną sieć sklepów oferującą możliwość zakupu elektronarzędzi oraz wszelkiego wyposażenia obejmującą teren całej Polski.

Majster sklep online

Oprócz oferowanej przez sklepy Majster szerokiej gamy produktów w sklepach wielkopowierzchniowych, sklep ten prowadzi również sprzedaż produktów online. Osoby zainteresowane skorzystaniem ze sklepu wysyłkowego Majster mogą to zrobić za pośrednictwem strony internetowej majseronline.pl. Sklep Majster online na chwilę obecną oferuje ponad 13 000 produktów, liczba ta ciągle się powiększa wraz z rozwojem oferowanych przez sklep produktów. A dzięki darmowej dostawie sklep internetowy Majster wybiera coraz więcej osób.

Klienci sklepu mogą zamawiać znajdujące się w sklepie produkty online, które zostaną następnie wysłane na wskazany adres, darmowa dostawa produktów możliwa jest już od kwoty zamówienia przekraczającej zaledwie 18 zł. Dostawa ta realizowana jest już w zaledwie 24h od momentu złożenia zamówienia, jeśli dany produkt znajduje się w magazynie o czym zostaje poinformowany klient przed złożeniem zamówienia. Na produkty, których aktualnie sklep nie posiada w magazynie klient będzie musiał poczekać maksymalnie 10 dni. Czas wysyłki zamówienia wielu produktów uzależniony jest od czasu wysyłki produktu z najdłuższym czasem dostawy, jednakże klient może skontaktować się ze sklepem Majster online w celu modyfikacji zamówienia w ten sposób, aby produkt aktualnie niedostępny w magazynie został wysłany osobną przesyłką nie naruszając czasu dostawy dostępnych od ręki produktów. Dodatkowe informacje dotyczące czasu wysyłki dostępne są na stronie internetowej majsteronline.pl

Każdy z klientów posiada 14 – sto dniowy okres na zwrot zakupionego towaru. W celu złożenia zwrotu lub reklamacji Majster online klienci proszeni są o kontakt z infolinią sklepu internetowego. Zwrot towaru możliwy jest jedynie w przypadku poprzedzającego go kontaktu z pracownikiem sklepu. Klient chcący dokonać zwrotu towaru musi również uzupełnić odpowiedni formularz znajdujący się na stronie internetowej majsteronline.pl
 


Liczba wyświetleń: 306