Kurs Angielskiego Online

Kurs Angielskiego Online


Kategoria: inne

Nauka języka angielskiego online, darmowe kursy języka dla początkujących, lista najlepiej ocenianych kursów językowych, możliwość rozpoczęcia od zaraz!

Kurs Angielskiego Online

Kurs Angielskiego Online Za Darmo

Nauka języka angielskiego online przy pomocy kursów za darmo jest bardzo dobrym sposobem nauki w domu. Kursy online za darmo oferuje wiele serwisów internetowych. W przypadku niemalże wszystkich serwisów wymagane jest założenie konta. Darmowa nauka języka angielskiego jest bardzo często oferowana od poziomu początkującego. 

Kurs Angielskiego Online Ranking

Najlepiej ocenianymi serwisami oferującymi naukę angielskiego, również za darmo, w rankingu są:

  • Fluentbe — znajdujący się na pierwszym miejscu w rankingu serwis oferujący kursy angielskiego online oferuje m.in. naukę pod okiem angielskich lektorów z całego świata. Do tego możemy liczyć na przyjazne zasady. Fluentbe ponadto cieszy się świetnymi opiniami.
  • Chatschool - Chatschool jest aplikacją do rozmów po angielsku. Główną zaletą Chatschool są konwersacje online na żywo. Chatschool ponadto dysponuje autorskimi materiałami.
  • Tutlo - ta platforma online oferuje lekcje na żądanie. W ten serwis zaangażowanych jest 900 angielskich lektorów na świecie.
  • English For You - serwis znajdujący się na ostatniej pozycji w rankingu bazuje a systemie dualnym. Zajęcia odbywają się oczywiście online. Firma na rynku egzystuje od 20 lat.

Kurs Angielskiego Online Z Certyfikatem

W internecie znajduje się parę serwisów nauki języka angielskiego oferujących również ukończenie kursu z certyfikatem, m.in. wspomniany w naszym rankingu Fluentbe. Ofertą Fluentbe jest płatny 60-minutowy kurs indywidualny lub 90-minutowy kurs grupowy ze światowej klasy lektorem. Kurs w całości dopasowany jest do poziomu użytkownika bądź grupy. Oba kursy są nagradzane certyfikatem ukończenia kursu. Innym polecanym serwisem jest Busuu, który pozwala nam rozpocząć naukę języka angielskiego za darmo. Zdobytą wiedzę na kursie możemy potwierdzić otrzymanym później certyfikatem BusuuKurs można rozpocząć nawet od poziomu A1. Dostępny poziom kończy się jednak na średnio zaawansowanym B2Busuu nawiązał również współpracę z ponad 450 wyselekcjowanymi lektorami, także dużą szansą jest, że użytkownik będzie szkolony przez specjalistę. Certyfikat Busuu można uzyskać po ukończeniu dowolnego poziomu. 


Liczba wyświetleń: 359