Katolickie radio Podlasia online

Katolickie radio Podlasia online


Kategoria: radio online

Katolickie Radio Podlasia - jak słuchać online? Katolickie Radio Podlasia ramówka online. Nagrania archiwalne Katolickiego Radia Podlasia.

Katolickie radio Podlasia online

Katolickie Radio Podlasia

Sama nazwa radia błędnie oddaje charakter radia. Pomimo nazwy wiary Katolickiej w swojej nazwie rozgłośnia radiowa ma całkowicie odmienny charakter. Rozgłośnia ta przede wszystkim sprawuje rolę lokalnego centrum informacyjnego, dopiero na drugim planie edytowanych audycji znajduje się szerzenie wiary Katolickiej.

Katolickie Radio Podlasia Gdzie słuchać online?

Katolickie Radio Podlasia udostępnia możliwość słuchania przez internet audycji aktualnie udostępnianych na antenie radia. W celu skorzystania z odtwarzacza online zainteresowane osoby powinny udać się na stronę internetową radiopodlasie.pl a następnie przejść wybrać z górnego panelu słuchaj online, kliknięcie tego przycisku spowoduje otwarcie nowej zakładki w przeglądarce. Z poziomu tej zakładki słuchacze posiadają dostęp do odtwarzacza online wbudowanego w stronę internetową.

Katolickie Radio Podlasia ramówka online

Osoby chcące zapoznać się z ramówką programu Katolickiego Radia Podlasia mogą to zrobić poprzez stronę internetową radiopodlasie.pl poprzez zakładkę ramówka. Ramówka ta stworzona jest na ponad rok do przodu, dzięki czemu słuchacze będą mogli słuchać swoich ulubionych programów zawsze o tej samej porze. Ramówka ta może ulec zmianie dlatego też zachęca się słuchaczy Katolickiego Radia Podlasia o regularne sprawdzanie aktualności online.

Archiwum dźwięków Katolickiego Radia Podlasia

Radio przygotowało dla swoich słuchaczy nagrania z prowadzonych audycji w postaci online. Pozwala to słuchaczom, których w drodze do pracy zainteresowała dana audycja na odsłuchanie jej w wygodnym dla siebie momencie przez internet. Nagrania archiwalne z prowadzonych na antenie radia audycji publikowane są na stronie internetowej jeszcze tego samego dnia, a dzięki specjalnej wyszukiwarce słuchacze mogą odnaleźć interesującą ich audycję jeszcze szybciej.
 


Liczba wyświetleń: 384