Krupówki kamery online

Krupówki kamery online


Kategoria: inne

Kamery online na Krupówki - sprawdź aktualny widok z kamer na Krupówkach. Krupówki atrakcje dla turystów - co warto zobaczyć? Krupówki widok online.

Krupówki kamery online

Krupówki

Jest to jedno z najbardziej rozpoznawalnych miejsc w Zakopanym. Krupówki jest to potoczna nazwa deptaku przebiegającego przez główną oś Zakopanego. Jego nazwa pochodzi od polany Krupówki. Jako deptak ulica ta przeznaczona jest wyłącznie do poruszania się po niej pieszo, a w sezonie turystycznym oraz narciarskim przyciąga ona swoimi licznymi atrakcjami wielu turystów. 

Krupówki atrakcje

Dla turystów odwiedzających Krupówki przewidziane jest wiele atrakcji takich jak:

Muzeum Retro Maniak

Muzeum to pozwala cofnąć się w czasie do lat dzieciństw milenialsów. Na wystawie znajdują się najpopularniejsze przedmioty z przełomu wieku takie jak Atari czy Comodore jak również liczne postacie z bajek.

Piwne Spa

Jest to idealne miejsce do wypoczynku z dala od zgiełku zatłoczonego deptaku. Dodatkowo osoby korzystające z oferty spa mogą się zrelaksować oraz skorzystać z dobroczynnych właściwości piwa.

Myszogród

Jest to miniaturowy park przeznaczony wyłącznie dla myszy. Turyści mogą podziwiać tysiące osobników każdego gatunku.

Oczko Wodne

Drewniany mostek stanowiący najbardziej fotogeniczną część Krupówek, to właśnie stąd robione są najlepsze zdjęcia z wspaniałym widokiem na deptak oraz otaczający go krajobraz.

Krupówki kamery online

Na Krupówkach umiejscowionej zostało wiele kamer pozwalające turystą, którzy aktualnie nie mogą znaleźć się na miejscu podziwiać jeden z najpopularniejszych deptaków w Polsce. Dodatkowo kamery online umiejscowione na Krupówkach pozwalają turystą zapoznać się z aktualnym natężeniem ruchu panującym na deptaku oraz pogodą. Informacje te pozwalają na lepsze zaplanowanie spędzania czasu wolnego w Zakopanem nie martwiąc się o panujący na Krupówkach tłok.

Osoby zainteresowane zobaczeniem widoku z kamer online umiejscowionych na Krupówkach mogą to zrobić poprzez portal online webcamera.pl. Kamery umiejscowione na Krupówkach obejmują swoim okiem widok na:

  • Deptak w Zakopanem
  • Widok na Krupówki Dolne

Liczba wyświetleń: 411