Edytor zdjęć online

Edytor zdjęć online


Kategoria: inne

Najlepsze programy online do edycji zdjęć. Retuszowanie zdjęć online. Zmiana rozdzielczości zdjęcia. Darmowe programy do obróbki zdjęć online.

Edytor zdjęć online

Edytor zdjęć

Wielu użytkowników internetu coraz częściej publikuje zrobione przez siebie zdjęcia na różnych portalach społecznościowych. Zdjęcia te nie mogą zawierać niedoskonałości, dlatego ważne jest aby odpowiednio wyretuszować zdjęcia. Programy do obróbki grafiki umożliwiające dokonywanie zmian mogą okazać się zbyt drogie dla zwykłego użytkownika, nie wykorzystującego takich programów w celach zarobkowych, dlatego tez poniżej znajdują się propozycję darmowych programów do obróbki zdjęć online.

Kolejnym ważnym aspektem wykorzystania programów do obróbki zdjęć online jest możliwość wykorzystywania ich w na dowolnym komputerze bez konieczności pobierania oprogramowania na własny komputer. Pozwoli to znacznie zaoszczędzić miejsce na komputerze osobistym jak również oszczędzić czas potrzebny na instalację takiego oprogramowania.

Edytor zdjęć online

Bardzo przydatnym narzędziem wykorzystywanym podczas retuszu zdjęć jest aplikacja Photoshop, niestety jej cena odstrasza wielu użytkowników. Na szczęście jest możliwość skorzystania z jej darmowego odpowiednika za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

Najlepsze edytory zdjęć online:

  • pixlr.com
  • photoeditor.polarr.co
  • pizap.com

Wyżej wymienione edytory zdjęć posiadają możliwość korzystania z darmowej edycji zdjęć w zakresie podstawowym, lecz za bardziej zaawansowane funkcje edytora użytkownicy będą zmuszeni ponieść pewną opłatę. 

Aplikacja Photopea

Aplikacja ta dostępna jest za darmo dla każdego za pośrednictwem strony internetowej photopea.com, która łudząco przypomina swoim wyglądem aplikację Photoshop. Za jej pośrednictwem osoby zainteresowane edycją zdjęć online mogą w profesjonalny sposób edytować zdjęcia w dowolny sposób. Aplikacja ta umożliwia dokonywanie retuszu zdjęć, przycinania czy zmiany rozdzielczości zdjęcia, a następnie możliwość pobrania poprawionego zdjęcia na dysk komputera. Aplikacja jest całkowicie darmowa, a jej mnogość funkcji może początkowo odstraszać, ale dla użytkowników posiadających podstawową wiedzę na temat aplikacji Photoshop wykorzystanie dostępnych funkcji nie będzie stanowiło problemów. 
 


Liczba wyświetleń: 358