Grammarly online

Grammarly online


Kategoria: inne

Co to jest Grammarly online? Jak działa Grammarly online? Sprawdzanie błędów ortograficznych, interpunkcyjnych w języku angielskim Grammarly online.

Grammarly online

Co to jest Grammarly online?

Grammarly online jest narzędziem do wprowadzania korekt w pisowni języka angielskiego. Bardzo dużym plusem jest to, że Grammarly online potrafi znaleźć oraz poprawić ponad dwieście pięćdziesiąt rodzajów błędów gramatycznych. Narzędzie ma możliwość dawania użytkownikowi natychmiastowych sugestii, które dotyczą pisania w programie Microsoft Word czy Dokumentach Google. 

Jak używać Grammarly online?

Każda osoba powinna wiedzieć, jak używać Grammarly online. Na początku trzeba założyć konto na stronie rejestracji Grammarly. Podczas tworzenia konta obowiązkowo należy podać swój adres e-mail, a także hasło. Rejestracja może zostać zrealizowana również za pośrednictwem konta Google, Facebooka, czy Apple. 

Po zalogowaniu się na swoje konto można przejść do strony sprawdzania gramatyki online Grammarly w przeglądarce internetowej. 

Jak działa Grammarly online?

Działanie narzędzia Grammarly online nie jest skomplikowane. Wystarczy skopiować oraz wkleić teksty, które powinny zostać sprawdzone. Można także w odpowiednim polu samodzielnie je napisać. 

Następnym krokiem jest kliknięcie przycisku „sprawdź swój tekst". Narzędzie Grammarly online natychmiast rozpocznie sprawdzanie tekstu pod kątem błędów gramatycznych, ortograficznych, a także interpunkcyjnych. Poprawi również niewłaściwie użyte słowa. 

Po zakończeniu sprawdzania błędów przez  Grammarly online, na ekranie pojawi się lista wszystkich wykrytych z pisaniem tekstu problemów. Narzędzie pokazuje pisownię, gramatykę, czytelność, dobór słów, zwięzłość, a także plagiat. Istnieje również możliwość kliknięcia w każdą z kategorii w celu wyświetlenia szczegółowego wyjaśniania. 

Grammarly Online Checker dla przeglądarek 

Istnieje możliwość dodania Grammarly Online Checker dla przeglądarek Firefox, chrome, Microsoft Edge, Opera, a także Safari. Po zrealizowaniu tego narzędzie, jakim jest Grammarly online może sprawdzić wszystko, co użytkownik wpisuje online. Sprawdza błędy w pisowni na portalach społecznościowych czy na poczcie bez konieczności kopiowania oraz wklejania. 


Liczba wyświetleń: 171