Brydż online

Brydż online


Kategoria: gry online

Jak grać w brydża online? Brydż online zasady gry. Nauka gry w brydża online, poradniki dla początkujących. Brydż online z komputerem za darmo.

Brydż online

Gra w brydża online

Brydż online jest grą karcianą. Gra odbywa się przy wykorzystaniu pięćdziesięciu dwóch kart. Uczestnicy to czwórka graczy, która jest dobrana w pary grające przeciwko sobie. W grze brydż online można wyróżnić dwie fazy. Pierwszą z nich jest licytacja, a drugą cała rozgrywka. Gra polega na analizowaniu przez uczestników wszystkich dostępnych strategii, ćwicząc przy tym różne elementy takie jak negocjacja, wyobraźnia, licytacja, nieszablonowe myślenie, a także planowanie. W brydżu online bardzo ważne jest to, aby gracze połączyli swoje zdolności analityczne z wykorzystaniem podstawowych zasad statystyki oraz psychologii. Dzięki temu gra będzie zdecydowanie niezwykle urozmaicona. Uczestnicy gry są poniekąd zdani na los, ponieważ w przypadku wylosowaniu lepszych kart, znacznie zwiększają się szansę na wygraną. Brydż online za darmo jest dostępny dla wszystkich osób, które posiadają dostęp do internetu.

Jak grać w brydża online?

Początkujący gracze zapewne chcą wiedzieć, jak grać w brydża online. Na początek należy wiedzieć, że rozróżnia się cztery kolory. Najstarszą kartą jest AS, który bije króla i tak po kolei do dwójki, która może zostać przebita trójką. Każdy z graczy otrzymuje po trzynaście kart. Należy pamiętać, że w grze brydż online nie ma przymusu bicia. Karty dokładane są zawsze jedna po jednej, zawsze zgodnie według wskazówek zegara. Warto pamiętać, że karty również muszą być dokładane do koloru. W brydżu online „lewę” tworzą cztery karty, od każdego z graczy po jednej. Po każdej lewie można zaobserwować, który gracz ją wziął. Kolejną lewę rozpoczyna gracz, który zabrał poprzednią.

Każdy początkujący gracz brydża online powinien wiedzieć, że „atut” to wyznaczone miano, które pozwala przebić inne karty, jeśli nie posiada już kart do zagrywanego koloru. Atuty wyznacza się w licytacji poprzedzającej fazę rozgrywki. W grze zostaje ustalony dziadek oraz rozgrywający. Dziadek to gracz, którego udział w grze brydż online jest bierny. Jego kartami zawsze zarządza rozgrywający. Dziadkiem jest partnerem rozgrywającego. W ten sposób zostaje rozegrane trzynaście lew. Brydż online jest nazywany królem gier karcianych. Zasady gry brydż online, nie są zbyt skomplikowane.

Brydż online z komputerem

Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą zagrać w grę, jaką jest brydż online z komputerem, muszą najpierw zająć miejsce przy wirtualnym stole. Przeciwnikiem gracza jest komputer. Zasady gry są niemal takie same jak przy tradycyjnym brydżu. Aby wyłożyć kartę, należy po prostu na nią kliknąć. Po zakończeniu kolejki trzeba kliknąć środek stołu w celu zebrania lewej. Rozgrywkę należy kontynuować, aż wszystkie karty zostaną wyłożone na wirtualny stół. Wszystkie punkty są automatycznie podliczane przez system. Brydż online z komputerem jest idealną formą rozrywki dla osób, które nie mogą aktualnie wyjść z domu lub po prostu chcą pograć w samotności.

Brydż online nauka

Dotycząca gry brydż online nauka jest dostępna dla wszystkich osób, które posiadają dostęp do internetu. Istnieje wiele poradników, a także filmików instruktażowych jak należy grać w brydża online. Należy pamiętać, że aby stać się mistrzem gry, nie wystarczy wyłącznie przeczytać czy obejrzeć poradnik. Bardzo ważne są tutaj regularne ćwiczenia w postaci rozgrywek.


Liczba wyświetleń: 152