Radio Maryja Online

Radio Maryja Online


Kategoria: msza online

Program Radia Maryja - jak sprawdzić? Radio Maryja gdzie słuchać online? Jakie są częstotliwości nadawania Radio Maryja. Aplikacja mobilna Radio Maryja, TV-TRWAM

Radio Maryja Online

Radio Maryja

Jest to katolicka stacja radia rozgłaszająca swój sygnał na częstotliwości 89.0 w Warszawie. Stacja ta zarządzana jest przez Tadeusza Rydzyka.

Program Radia Maryja jak sprawdzić?

Radio Maryja prowadzi wiele programów oraz audycji przeznaczonych dla wierzących Katolików. Radio to działa pod hasłem „Katolicki głos w Twoim domu”. Osoby zainteresowane obecnie nadawanym programem w Radiu Maryja mogą zapoznać się z udostępnianą ramówką online. Ramówka ta dostępna jest poprzez stronę internetową radiomaryja.pl poprzez zakładkę ramówka. W zakładce tej zainteresowane osoby mogą odnaleźć zaplanowany program na dzień obecny, jutrzejszy oraz program na dwa dni do przodu. Program ten zaczyna się o godzinie 02:00 i trwa do godziny 23:59, udostępniając dla swoich słuchaczy oprócz audycji związanych z wiarą Katolicką programy dotyczące porad kulinarnych czy serwisów informacyjnych.

Radio Maryja Gdzie słuchać online?

Nadajniki Radia Maryja dostępne są w całej Polsce pod różnymi częstotliwościami, dlatego też podróżujących słuchaczy zachęca się do skorzystania z listy nadajników online lub skorzystania z odsłuchu online.

Radio Maryja udostępnia możliwość słuchania przez internet audycji aktualnie udostępnianych na antenie radia. W celu skorzystania z odtwarzacza online zainteresowane osoby powinny udać się na stronę internetową radiomaryja.pl a następnie przejść do zakładki live. Z poziomu tej zakładki słuchacze posiadają dostęp do odtwarzacza online wbudowanego w stronę internetową, jak również to zewnętrznych odtwarzaczy w przypadku gdyby wbudowany w stronę nie działał zgodnie z oczekiwaniami słuchacza. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów z odtwarzaczem słuchacze mogą zgłosić problem z odtwarzaczem poprzez odpowiedni formularz zgłoszeniowy widoczny na stronie internetowej.

Radio Maryja aplikacja na telefon

Oprócz odtwarzacza online słuchacze mogą skorzystać z aplikacji mobilnej na telefon komórkowy. Aplikacja ta umożliwia słuchaczom wygodne słuchanie transmisji prowadzonej przez radio jak również umożliwia ona oglądanie programów emitowanych na kanale TV-TRWAM online. Dodatkowo również aplikacja ta pozwala swoim użytkownikom na korzystanie z artykułów udostępnianych na witrynach związanych z telewizją TV-TRWAM oraz Radiem Maryja.
 


Liczba wyświetleń: 378