Msza Święta Online – Transmisja Mszy Św. Online

Msza Święta Online – Transmisja Mszy Św. Online


Kategoria: msza online

Oglądaj transmisje mszy na żywo po polsku! Codziennie transmisje mszy na żywo z parafii z całej Polski! Nie masz możliwości uczestniczyć we mszy świętej? Transmisja mszy świętej na żywo jest z pewnością dla Ciebie dobrym wyborem!

Msza Święta Online – Transmisja Mszy Św. Online

Msze święte online – Dominikanie w Łodzi

W związku z otwarciem kaplicy dla ogółu wiernych, parafia Dominikanie w Łodzi transmituje za pośrednictwem internetu jedynie niedzielną Eucharystię o godz. 12.00. Transmisję mszy z parafii dominikanów w Łodzi można śledzić na kanale YouTube: Maskacjusz TV. Według informacji na oficjalnej stronie dominikanów w Łodzi, że na każdą z niedzielnych mszy, można przyjąć tylko jedną intencję.

Msze święte online – Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze w Częstochowie

Transmisja online jasna góra najbliższe msze i nabożeństwa jasna góra online nie są transmitowane o regularnych godzinach. Dlatego w celu informacji o msza online jasna góra należy odwiedzić oficjalną stronę msze św online jasna góra — Sanktuarium Matki Bożej. Oficjalna strona jasna góra online na żywo posiada wszystkie informacje na temat msza święta jasna góra online, dlatego w celu uzyskania informacji na temat jasna góra na żywo online należy odwiedzić oficjalną stronę jasna góra msza święta online zawierającą informacje na temat msze święte jasna góra online.

Msza jasna góra online na żywo z Klasztoru Ojców Paulinów na Jasnej Górze w Częstochowie można oglądać na kanale jasna góra online youtube: Jasna Góra Klasztor Ojców Paulinów.

Czy istnieje możliwość słuchania mszy świętej w radio jasna góra? Istnieje możliwość słuchania jasna góra msza online dzięki radio jasna góra

Msze święte online – Świątynia Opatrzności Bożej w Warszawie

 

Dni powszednie Niedziele i święta

7:00 (w kaplicy Najświętszego Sakramentu)

12:00

18:00

8:00 (zawieszana na lipiec i sierpień)

9:00

10:30 (dla rodzin z dziećmi)

12:00 (suma)

19:00

20:30

W Adwencie w dni powszednie odbywają się Roraty o godz. 6.30; nie ma Mszy św. o godz. 7.00.

Msza św. w sobotę o godz. 18.00 odprawiana jest według formularza niedzielnego.


Liczba wyświetleń: 498