Makro online

Makro online


Kategoria: zakupy online

Asortyment występujący w sklepie Makro online. Czy można wejść do Makro bez karty? Zmiana zapisanych danych w Makro online. Jak robić zakupy online w Makro?

Makro online

Makro online

Makro jest sklepem handlowym zajmującym się sprzedażą części spożywczej i niespożywczej produktów.

Co jest w sklepie Makro?
Sklep jest zaopatrzony w szeroki zakres akcesoriów, do których należą między innymi: nabiał, pieczywo, owoce i warzywa, wędliny i inne. Oprócz tego w Makro online można znaleźć wszelakiego rodzaju środki czystości i kosmetyki. Klient może zaopatrzyć się w szeroką gamę produktów tylko w tym jednym sklepie. W Makro online alkohole są również dostępne dla osób pełnoletnich. Osobom niepełnoletnim alkohol nie jest sprzedawany. W sklepie istnieje możliwość założenia indywidualnej karty klienta. Po wykonaniu rejestracji klient dostaje dokument, jakim jest karta Makro online. Umożliwia ona wykonywanie zakupów właśnie w Makro i Metro oraz dostęp do całego ich asortymentu znajdującego się na sklepie.

Czy można wejść do Makro bez karty?
Osoby nieposiadające karty nie mają możliwości wejścia do sklepu. Przed każdym wejściem do sklepu znajdują się czytniki, które umożliwiają przejście do sklepu i zrobienie zakupów. 

Zakupy Makro online

Sklep posiada swoja mobilną wersję, która ułatwia wykonywanie zakupów online. W wersji online placówki, ich klienci mają dostęp do wszystkich produktów występujących tylko w tym sklepie. 

Jak robić zakupy online w Makro?
Wystarczy złożyć zamówienie opatrzone odpowiednimi danymi. Za zakupy można zapłacić, korzystając z możliwości wykonywania przelewów lub przy użyciu karty płatniczej. Warto wiedzieć, że sklep online Makro udostępnia opcję dostawy kurierskiej do domu lub odbioru zamówienia bezpośrednio w jego placówce. Dostawy są obciążone opłatami transportowymi o pewnej wysokości, która obowiązuje na terenie Polski.

Makro online logowanie

Logowanie w Makro online jest dziecinnie proste. Sam fakt, że dostępna jest instrukcja, która wyjaśnia, cały jego proces, by założyć konto w danym sklepie i wykonać rejestrację ułatwia wiele, tak by każdy klient w każdym wieku mógł bez problemu założyć konto.
Jak zmienić dane w Makro?
Klient, który chce zmienić dane w Makro, musi wykonać kilka prostych kroków:

  1. Otworzyć tabelę, w której będą zmieniane dane.
  2. Zaznaczyć w tabeli ‘makro o nazwie’.
  3. Zaznaczyć opcję ‘usuń makro’ lub ‘zmień nazwę’.

Po wykonaniu tych czynności dane powinny ulec zmodyfikowaniu i stałemu zapisaniu do momentu wprowadzenia kolejnych zmian.


Liczba wyświetleń: 222