ING Online

ING Online


Kategoria: banki online

Skorzystaj z bankowości internetowej. Wygodny przelew do dowolnego odbiorcy oraz kontrola finansów planując budżet. Bankuj bezpiecznie na ING online.

ING Online

Bank ING Online

Na stronie internetowej ING online można na bieżąco śledzić historię transakcji. Istnieje możliwość uzyskania dostępu do ustawienia cyklicznego zestawienia transakcji kartowych oraz dzięki autoryzacji 3D Secure można ustawić dodatkowe potwierdzenie transakcji.

ING Online Logowanie

Logowanie się na konto ING online jest możliwe za pomocą strony internetowej lub aplikacji mobilnej. Utworzenie konta gwarantuje brak opłat za jego prowadzenie, darmowe wypłaty z bankomatów ING Banku Śląskiego. Dzięki utworzeniu konta online można odebrać nawet 200 zł. Dokładny regulamin i wymagania należy sprawdzić na stronie ING BSK online

ING Business 

Jest to najnowsze rozwiązanie dla firm, za pomocą którego istnieje możliwość zarządzania uprawnieniami. ING Business skutecznie dopasuje je do roli pracowników w firmie. Podpisując umowy, dyspozycje, a następnie wysyłając je na bieżąco, można śledzić ich status z dostępem 24/7. Dostęp do rachunków uzyskasz już w kilka minut, a posiadając własne konto, utworzenie kolejnego przeznaczonego dla spółki wraz z umowami można zrealizować na ING online. ING Business umożliwia również darmowe zamawianie kart oraz zarządzanie nimi online. Można zlecić wypłatę gotówki dowolnej osobie nawet do 4 tys. złotych. 

ING Online Mobilny

ING online oferuje jedną z najlepszych aplikacji mobilnych w Polsce. Aplikacja umożliwia uzyskanie wygodnego płacenia z karty w telefonie, blikiem i innymi nowoczesnymi metodami płatności. Za pomocą ING online mobilny już w kilka sekund można zrealizować przelew ekspresowy, natomiast aplikacja umożliwia dostosowanie przelewu aktualnych potrzeb. Można również łatwo kontrolować bieżące finanse, a stan konta sprawdzić na ekranie telefonu.


Liczba wyświetleń: 426