Citi Handlowy online

Citi Handlowy online


Kategoria: banki online

Jak zalogować się do banku Citi Handlowy online? Citi Handlowy online bezpieczne logowanie. Citi online konta walutowe, aplikacja mobilna na telefon.

Citi Handlowy online

Citi Handlowy online płatności

Bank Citi Handlowy online oferuje jedną kartę debetową do wielu walut bez jakichkolwiek kosztów przewalutowania. Karta należąca do interesanta, dzięki usłudze Citibank Global Wallet wybierze jedno z kont walutowych, oraz dopasuje je do waluty transakcji. 

W Citi Handlowy online płatności mogą być realizowane aż w trzynastu walutach. Jednym kliknięciem klient może otworzyć konta walutowe oraz płacić za zakupy i robić transakcje w internecie jedną kartą debetową na całym świecie. Wszystkie zainteresowane osoby mogą wypłacić gotówkę z dowolnego bankomatu bez kosztów przewalutowania. 

Citi Handlowy online – Citibank Global Wallet

Usługę Citibank Global Wallet można aktywować w aplikacji Citi Mobile. Należy pamiętać, że dokonując transakcji w obcej walucie trzeba posiadać wystarczające środki na rachunkach walutowych. Jeśli na koncie nie będzie odpowiedniej ilości środków, transakcja zostanie rozliczone z domyślnego rachunku, do którego została podpięta karta debetowa.

Kolejnym krokiem jest utworzenie konta walutowego w Citi Handlowy online. Aby to zrealizować, należy zalogować się oraz kliknąć pasek „konta osobiste”. Następnie interesant powinien wybrać opcję „otwórz konto walutowe lub oszczędnościowe”. Następnym etapem jest określenie czy konto będzie wspólne, czy przeznaczone dla jednego właściciela. Później trzeba wybrać opcję „bieżący rachunek” oraz określić walutę, w której ma zostać otworzone konto walutowe. Ostatnim krokiem jest kliknięcie przycisku „potwierdź”.

Citi online logowanie

W banku Citi online logowanie jest bardzo łatwe. Każda osoba posiadająca dostęp do internetu bez problemu może to zrealizować. Aby zalogować się do banku, potrzebny jest login, który składa się z ośmiu cyfr lub nazwy własnej, hasło dostępu, a także numer telefonu komórkowego. 

Citi Handlowy online potrzebuje numeru telefonu w celu silnego uwierzytelnienia. W czasie logowania użytkownik zostanie poproszony o wprowadzenia hasła SMS lub autoryzacji w aplikacji mobilnej banku. 

Aby się zalogować najpierw, należy wejść na główną stronę internetową banku Citi online oraz kliknąć przycisk „zaloguj”, który jest zamieszczony w prawym górnym rogu. Kolejnym krokiem jest najechanie na opcję „zaloguj się” oraz wybranie sposobu logowania. Warto wiedzieć, że pierwszy z nich przeznaczony jest dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców, natomiast drugi i trzeci dla korporacji, przedsiębiorstw i samorządów. Czwarty sposób logowania przeznaczony jest wyłącznie dla Klientów Domu Maklerskiego. 

Następnym krokiem do poprawnego logowania w Citi Handlowy online jest wpisanie ośmiocyfrowego numeru klienta lub indywidualną nazwę własną oraz kliknięcie „zaloguj”.

Citi Handlowy online – bezpieczne logowanie

Aby bezpiecznie zalogować się do Citi Handlowy online, należy to wykonywać bezpośrednio na głównej stronie internetowej banku. Nie należy klikać w żadne linki do logowania znajdujące się na innych stronach internetowych. Zabronione jest udostępnianie loginu do swojego konta internetowego. 

Interesanci, którzy zapomną hasła do logowania w Citi Handlowy online, powinni skontaktować się z infolinią banku albo udać się bezpośrednio do odpowiedniego oddziału. Bardzo ważne jest to, aby utworzone hasła były silne oraz trudne do złamania. 


Liczba wyświetleń: 299