Alior online

Alior online


Kategoria: banki online

Bankowość internetowa Alior online. Jak zalogować się do banku Alior online? Aplikacja Alior online, Alior Mobile. Alior online przelewy, płatności zbliżeniowe.

Alior online

Alior online logowanie

Dostępna bankowość internetowa Alior online została zaprojektowana w taki sposób, aby każdy klient miał niesamowicie łatwy dostęp do wszystkich usług oraz produktów. 

W banku Alior online logowanie jest bardzo łatwe i każdy interesant bez problemu samodzielnie może je zrealizować. Pierwszym krokiem jest kliknięcie przycisku „zaloguj”, który znajduje się w prawym górnym rogu na portalu aliorbank.pl. Następnie należy wybrać system bankowości internetowej Alior online. Kolejnym krokiem jest wpisanie przez użytkownika swojego identyfikatora klienta CIF. 

Na podany numer telefonu przyjdzie wiadomość SMS z kodem, który należy podać. Klient następnie ustala nowe hasło do logowania, które musi składać się od dziesięciu do dwudziestu czterech znaków. Ustawione hasło powinno zostać powtórzone w kolejnym polu. Obowiązkowo użytkownik musi wybrać obrazek bezpieczeństwa, aby przejść do logowania. Na koniec należy zrealizować logowania za pomocą ustawionego hasła. 

Alior online przelewy

W Alior online użytkownik ma możliwość realizacji przelewów własnych oraz krajowych. Może realizować serie przelewów, a także przelew odroczony. Istnieje możliwość tworzenia oraz modyfikacji zleceń stałych. Dzięki Alior online można doładować telefon oraz zrealizować przelew podatkowy. 

Aby zlecić przelew z konta w innym banku, należy zalogować się do bankowości internetowej Alior online. W sekcji „płatności” z listy przelewów należy wybrać „otwarta bankowość”. Następnie klient powinien uzupełnić wszystkie wymagane dane przelewu oraz zaakceptować wszelkie oświadczenia. Użytkownik zostanie przekierowany do strony logowania banku, w którym posiada konto. Ostatnim krokiem jest dokonanie logowania do banku, w którym użytkownik prowadzi konto oraz potwierdzenie realizacji operacji. 

Alior online aplikacja

Dostępna w Alior online aplikacja daje klientom możliwość wygodnego oraz szybkiego dostępu do finansów przez całą dobę w każdym miejscu. Dzięki aplikacji Alior Mobile użytkownik może sprawdzić salda oraz historię transakcji przed zalogowaniem. 

Alior online aplikacja logowanie umożliwia za pomocą odcisku palca oraz skanu twarzy. Istnieje możliwość realizowania płatności BLIKIEM. Wygodną opcją są płatności zbliżeniowe korzystając z BLIKA, Apple Pay, a także Google Pay. 

Jak aktywować aplikację Alior online?

Aby aktywować aplikację Alior online, należy pobrać oraz zainstalować Alior Mobile. Po pobraniu użytkownik powinien podać swój numer PESEL lub identyfikator klienta CIF, a także odpowiedzieć na wszystkie pytania kontrolne. 

Następnie klient za pomocą wiadomości SMS otrzyma kod, który ma obowiązek wprowadzić. W kolejnym kroku zostanie zrealizowane połączenie z kodem aktywacyjnym, który należy wpisać. Ostatnim krokiem jest ustawienie swojego numeru PIN. 


Liczba wyświetleń: 181