CCC Online

CCC Online


Kategoria: zakupy online

CCC Online to największy na skalę europejską producent obuwia. Spółka sprzedaje buty pod własnymi i licencjonowanymi markami. Sprawdź CCC buty online.

CCC Online

CCC Online

CCC sklep online jest największym producentem obuwia w Europie, działającym w aż 16 krajach. Spółka posiada sieć sklepów firmowych, w których sprzedaje obuwie pod markami własnymi oraz markami licencjonowanymi. Jeśli chodzi o własne marki, CCC online sklep posiada blisko 70 marek, z których najbardziej znane to Lasocki. Przedsiębiorstwo może pochwalić się aż 20-procentowym udziałem na rynku obuwniczym w Polsce. Szacuje się, że rocznie w sklep CCC online sprzedaje się aż 40 milionów par butów. Firma stale poszerza swój asortyment, wprowadzając w swoich sklepach inne akcesoria i biżuteria. Założycielem i prezesem CCC online jest Polak, z majątkiem szacowanym na ponad 5 miliardów złotych Dariusz Miłek.

Karta CCC Online

Jak założyć kartę CCC online? Najlepszym i najłatwiejszym sposobem jest założenie karty w sklepie stacjonarnym. Jednak istnieje możliwość założenia jej dzięki aplikacji mobilnej. Żeby zacząć procedurę, należy zainstalować aplikację mobilną CCC Online i zarejestrować się, a następnie aktywując konto poprzez kliknięcie w link aktywacyjny otrzymany na podany adres e-mail. Później wystarczy już tylko kliknąć "Dołącz do Klubu CCC". Karta CCC online to przede wszystkim ogromne profity oferowane przez CCC online  dla swoich klubowiczów. Są to między innymi promocje na cały asortyment i wybrane kategorie, wcześniejszy dostęp do przecen oraz nowości dotyczących marek grupy CCC online, historia zakupów zapisana na karcie lojalnościowej CCC online ułatwiająca przyszłe zwroty, bądź reklamacje.

CCC Zwroty Online

Na zwrot CCC online przeznacza się okres 14 dni, natomiast karta CCC online wydłuża ten okres aż do 120 dni. CCC zwrot online można wykonać, wypełniając formularz zwrotu, a następnie spakowany produkt wysłać wraz ze specjalną etykietą paczkomatem, lub wybrać opcję wysyłki kurierem, który tę etykietę posiada, więc wystarczy paczkę spakować.


Liczba wyświetleń: 538